TP-Link Archer AX20 černý

Zobrazit

  • Doprava zdarma

Wi-Fi standardy: 802.11ax, 802.11n, 802.11ac, Frekvence: 5 GHz, 2,4 GHz, LAN: 4, Prenosová rýchlosť RJ-45: 1000 Mbps Mbps


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 19,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Wi-Fi router TP-Link Archer AX20 v černé barvě se postará o bezdrátové připojení na 2 pásmech s celkovou rychlostí přenosu 1 800 Mbps. Na 2,4GHz dosahuje rychlost přenosu 574 Mbps a na 5GHz dosahuje rychlosti 1 201 MBps. Spolehlivé pokrytí zajistí 4 externí antény. O chod zařízení se postará Boardcom 1,5 GHz Quad-Core CPU. Pro kabelové připojení má router k dispozici 1 Gigabit WAN port, 4 Gigabit LAN porty a USB 2.0 rozhraní. Ve výbavě má další praktické funkce, jako je podpora Tether App, WPA3, Access Point Mode, podpora IPv6, IPTV, Beamforming, Smart Connect, Airtime fairness, VPN Server a podpora Cloud.

Rychlejší spojení. Více připojených zařízení.

Wi-Fi 6 

Vylepšená generace technologie Wi-Fi přináší vyšší rychlosti, menší zpoždění a vyšší kapacitu, což umožňuje více současných připojení k domácí síti.

Dvoupásmové Wi-Fi 6

Každá aplikace je plynulejší s drasticky vylepšenými rychlostmi Wi-Fi. Pásmo 2,4 GHz i pásmo 5 GHz je inovované na nejnovější generaci - ideální pro streamování v rozlišení 4K, online hry a rychlé stahování.

Rozsáhlé pokrytí Wi-Fi s pokročilými technologiemi

Technologie tvarování paprsků, nezávislý modul front-end a čtyři antény s vysokým ziskem se kombinují, aby přizpůsobily pokrytí Wi-Fi tak, aby dokonale vyhovovaly vašemu domovu a soustředily sílu signálu směrem k vašim zařízením.

Připojte se více

Zůstaňte rychlí - snadno zvládněte streamování a hraní desítek zařízení současně - OFDM předurčuje vaše domácí sítě do budoucna tím, že poskytuje větší kapacitu pro připojení dalších zařízení. Rozděluje jedno spektrum na více jednotek a umožňuje různým zařízením sdílet jeden přenosový proud, což zvyšuje účinnost a snižuje latenci.

Výkonné zpracování pro minimální latenci

Výkonný čtyřjádrový procesor 1,5 GHz generuje minimální latenci ve vaší síti i při vysokém zatížení přenosem. Zažijte rychlejší dobu odezvy na každé kliknutí na webu nebo přehrávání videa online.

Všestranné připojení

  • Snadné sdílení souborů - Sdílejte hudbu, filmy a dokumenty snadno na každém zařízení v domácí síti.
  • Plně gigabitové porty - Připojte se ke svým zařízením pomocí kabelové sítě, abyste dosáhli lepší stability.

WPA3 - nová úroveň kybernetické bezpečnosti

Bezpečnostní protokol Wi-Fi, WPA3 přináší nové možnosti pro zlepšení kybernetické bezpečnosti v osobních sítích. Kombinujte bezpečnější šifrování s bezpečností hesla Wi-Fi a vylepšenou ochranu před útoky hrubou silou, abyste ochránili svou domácí Wi-Fi.

Snadné nastavení a použití

Ať už dáváte přednost intuitivní aplikaci Tether nebo výkonnému webovému rozhraní, TP-Link Archer AX20 lze nastavit za pár minut. Aplikace Tether umožňuje spravovat síťová nastavení z libovolného zařízení se systémem Android nebo iOS.

 

 

 

 

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi standardy 802.11ax, 802.11n, 802.11ac
Frekvence 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 4
Prenosová rýchlosť RJ-45 1000 Mbps Mbps

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze TP-Link Archer AX20 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Hana

18. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Spokojenost, pokryje velký byt , žádné výpadky<br /> bezva podpora od TP Link při instalaci


Monika

29. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Zprovoznění routeru bylo v pořádku, s výrobkem jsme spokojeni

Doporučujeme