TP-Link Archer AX1500 černý

  • Doprava zdarma

Wi-Fi standardy: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Frekvence: 5 GHz, 2,4 GHz, LAN: 4

Top příslušenství

Popis produktu

Wi-Fi router TP-Link Archer AX1500 v černém provedení se vyznačuje technologií připojení Wi-Fi 6, která poskytuje rychlé přenosy dat na 2 pásmech. V 5GHz pásmu dosahuje rychlosti až 1 201 Mb/s a v 2,4GHz pásmu rychlost 300 Mb/s. Hladkou komunikaci mezi zařízeními zajistí 3jádrový procesor. Router je vybaven 4 externími anténami a technologií BeamForming pro spolehlivé pokrytí Wi-Fi signálem. Celý provoz zařízení můžete ovládat prostřednictvím aplikace TP-Link Tether. K dispozici má 4 rozhraní RJ-45 pro LAN a jedno rozhraní RJ-45 pro WAN. Router obsahuje řadu praktických funkcí pro spolehlivý a bezpečný přenos dat po síti.

Archer AX1500 AX1500 Wi-Fi 6 Router:

  • Technologie Wi-Fi 6: Archer AX1500 přichází s poslední generaci bezdrátové technologie Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížení přetížení sítě.
  • Rychlost budoucí generace - 1,5 Gb/s: dvoupásmový router Archer AX1500 dosahuje vyšší rychlosti, až 1,5 Gb/s (1 201 Mb/s v 5GHz pásmu a 300 Mb/s v 2,4GHz pásmu).
  • Připojte více zařízení: technologie Wi-Fi 6 umí komunikovat současně větší objem dat na více zařízení a tím zároveň snižuje zpoždění, díky technologiím OFDM a MU-MIMO.
  • Tříjádrový procesor: 3jádrový procesor s 1,5GHz frekvencí zajišťuje hladkou komunikaci mezi routerem a všemi připojenými zařízeními.
  • Spolehlivější pokrytí: pomocí technologie Beamforming Archer AX1500 vytváří silnější a spolehlivější pokrytí Wi-Fi signálem pro všechny vaše zařízení.
  • Zvyšuje životnost baterie: technologie Target Wake Time snižuje spotřebu energie vašich zařízení a prodlužuje životnost jejich baterie.
  • Jednoduché nastavení: nastavte svůj router během několika minut pomocí jednoduché aplikace TP-Link Tether.
  • Zpětně kompatibilní: Archer AX1500 podporuje všechny předchozí standardy 802.11 a všechny Wi-Fi zařízení.

Vyšší rychlost. Více připojených zařízení. Silný výkon.

Moderní Wi-Fi 6 technologie

TP-Link Archer AX1500 přináší do vašeho domova nejnovější technologii Wi-Fi 6 bez zruinování vašeho účtu. Inovace routeru na AX1500 znamená vyšší rychlost, větší kapacitu, menší zpoždění a mnoho dalšího pro celkově vynikající Wi-Fi síť.

Další generace Wi-Fi rychlosti až na 1,5 Gb/s

Vyzkoušejte Wi-Fi rychlosti příští generace až 1,5 Gb/s s dvoupásmovým routerem TP-Link Archer AX1500, který přináší Wi-Fi 6 standard pro rychlejší a příjemnější streamování v 4K/HD, online hraní her a více aplikací.

Více zařízení. Méně přetížení. Chytrá domácnost.

TP-Link Archer AX1500 komunikuje se všemi vašimi streamovacími, herními, mobilními a smart home zařízeními ve vaší síti, pomocí revoluční technologie OFDM, která společně organizuje tok dat do více zařízení současně a tím snižuje zpoždění.

Spolehlivější pokrytí

S TP-Link Archer AX3000 dosáhněte nejsilnějšího a nejspolehlivějšího pokrytí Wi-Fi, protože zaměřuje sílu signálu na vaše zařízení, pomocí technologie Beamforming a čtyř antén.

Snížená spotřeba energie. Prodloužená životnost baterie.

Target Wake Time (TWT) komunikuje s vašimi zařízeními a optimalizuje, kdy a jak často by se měla přenášet data, aby se prodloužila doba spánku zařízení a tím prodloužila životnost jejich baterie.

Jednoduché nastavení a správa Wi-Fi

Nastavte a spravujte své Wi-Fi prostřednictvím aplikace TP-Link Tether (Android, iOS). Získejte přístup k nastavením Wi-Fi, jako je rodičovská kontrola, oprávnění hosta a další, přímo ze svého chytrého telefonu.

 

 

 

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi standardy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Frekvence 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 4

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TP-Link Archer AX1500 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno