Popis produktu

Strategická hra Total War: Warhammer III je určena pro PC v podobě kódu ke stažení. Pokračujte ve velkém příběhu národů Kisleva a Kataje, které bojují proti armádám zla z Říše Chaosu. Novinkou tohoto dílu je možnost převzít roli jednoho ze čtveřice temných bohů. Hlavní hrdinové budou muset bojovat se svými vnitřními démony a proto je každé vaše rozhodnutí důležité pro další vývoj hry. Nezapomínejte na důležité aspekty, jako budování říše, udržování ekonomiky a vytváření diplomatických vztahů s okolními státy. Ke hraní je potřebný účet v online službě Steam, odkud si hru stáhnete.

Mrazivý a okouzlující sever

Hra vás zavede do severní části Warhammeru, kde se odehrají další velké bitvy herního příběhu. Objevíte mnoho nových lokací, na kterých budete se svým vojskem působit. Říše Chaosu vás nenechá tak snadno vyhrát.

Mnoho ras, velká rozhodnutí

Není pochyb o tom, že ve hře Total War: Warhammer III poznáte mnoho frakcí, hrdinů bojujících za dobro, ale i velké temné bohy. Přestože se rozhodnete bojovat za dobro, vaše hrdiny budou sužovat jejich vlastní vnitřní démoni, se kterými si budou muset poradit. V tom jim budete pomáhat vy. Každé rozhodnutí ovlivní vývoj hry.

Vyberte si stranu

Velké národy Kislev a Kataj budou čelit nelehkému tlaku ze strany zla. Vy se buď postavíte na jejich stranu, nebo se přidáte na stranu zla. Během hraní poznáte několik hrdinů, přičemž každý z nich má vlastní minulost, příběh a unikátní schopnosti.

Rozhodujte o osudu herního světa

Nezapomínejte na důležité aspekty hry, jako je budování říše, udržování ekonomiky a vytváření diplomatických vztahů s okolními státy. Výhra bitev vám však přežití nezaručí.

Nikdy nejste sami

Hru můžete hrát sami v kampaňovém módu, nebo se spoluhráčem v režimu multiplayer. Bitvy se budou odehrávat buď v reálném čase, kde budete muset okamžitě reagovat a přemýšlet nad další strategií, nebo budete bojovat tah po tahu s rozumem a s možností časové nezávislosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Kód/Voucher
Platforma PC
Typ hry Strategické
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Total War: Warhammer III (Metal Case Limited Edition) hra pro PC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi