Toshiba TW-BJ90S2PL

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 89,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zepředu plněná pračka Toshiba TW-BJ90S2PL v bílé barvě s hloubkou 60 cm. Do bubnu se vejde 8 kg prádla. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1200 ot./min. při hlasitosti 78 dB. Výběr až z 15 pracích programů, včetně programu ColorAlive či rychlého 15 minutového programu. Využívá technologii Grate Waves pro šetrné praní. Invertorový motor zajišťuje tichý provoz. Má speciální buben s povlakem Magic Drum. Jednoduché ovládání pomocí LED displeje a otočného voliče. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Toshiba TW-BJ90S2PL

Zepředu plněná pračka Toshiba TW-BJ90S2PL v bílé barvě s hloubkou 60 cm. Do bubnu se vejde 8 kg prádla. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1200 ot./min. při hlasitosti 78 dB. Výběr až z 15 pracích programů, včetně programu ColorAlive či rychlého 15 minutového programu. Využívá technologii Grate Waves pro šetrné praní. Invertorový motor zajišťuje tichý provoz. Má speciální buben s povlakem Magic Drum. Jednoduché ovládání pomocí LED displeje a otočného voliče.

Křišťálový buben

Pračka je vybavena bubnem s mimořádnou konstrukcí. Generuje větší průtok vody, je neobvykle efektivní v odstraňování skvrn a velice šetrný vůči tkaninám. Díky povlaku Magic Drum odolnému vůči ušpinění pomáhá udržet buben v čistotě, a tímto zajišťuje hygienické podmínky praní.

Grate Waves™

Ve spojení s velkou lopatkou ve tvaru zahnutého křídla a hladkým bubnem generuje technologie Grate Waves™ Flush Wave (oplachující vlny), díky čemuž voda průniká tkaninou a oděvy jsou šetrně skládány a rozkládány během praní tak jako při ručním praní. Technologie THE GREATWAVES™ aktivuje praní ve studené vodě, která umožňuje ušetřit až 70% energie a dosáhnout stejného efektu, jako praní ve 40°C. 

Dětský program

Program je určen k praní dětského oblečení v teplotě 60°C při náplni bubnu 7 kg. Plný cyklus trvá 1 hod. a 45 min. Pračka během cyklu dodává víc vody a pohyby bubnu jsou šetrnější. Díky dětskému programu zajistíte ochranu pokožky svěho dítěte a maximální ochranu vláken a barev.

Živá barva

Program ColorAlive byl vypracován podle praní ve studené vodě, která výjimečně chrání barvy. Schváleno Výzkumným ústavem domácích elektrických zařízení - při výběru programu ColorAlive se stupeň odbarvení zmenšuje o 39%, a mimo to chránite životní prostředí a spotřebujete méně energie.

Rýchly program

Super rychlý program był vypracován pro menší náplně do 0,5 kg, aby se oděvy osvěžily během sotva 15 minut. Ideálně se hodí pro praní košil nebo t-shirtů vždy, když jste ve spěchu a čas má pro Vás význam."

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 8 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
  • Počet programů 15
  • Maximální hloubka 60 cm

Další vlastnosti

Značka: Toshiba
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnosť: 68 Kg
? Maximální hloubka: 60 cm

Obsah balení

Obsah balení: návod

Hlučnost

Maximální hlučnost: 78 db
Hluk při odstřeďování: 78 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 15
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 45 L
Roční spotř.en. při praní: 153 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10340 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: otočné
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 69 kWh

Ostatní

Kód produktu: TW-BJ90S2PL

Všechny parametry

Recenze Toshiba TW-BJ90S2PL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Toshiba TW-BJ90S2PL