Toshiba CAF X83XPL


Maximální hlučnost: 52 db, Smart (ovládání mobilem): Ne


Cena 7 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 77,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

S čističkou vzduchu Toshiba CAF X83XPL se efektivně zbavíte alergenů a bakterií a budete moci volně dýchat. Skvěle bojuje proti nežádoucím zápachům. K dispozici máte na výběr ze 3 rychlostí. Sami si navolíte, jakou rychlostí by čistička vzduchu měla pracovat. K dispozici je také automatický režim, se kterým se nemusíte o nic starat. Čistička také zaujme svým moderním a minimalistickým designem, který se hodí do každé současné domácnosti.

Toshiba CAF X83XPL

  • Ideální pro střední a velké místnosti
  • Výměna vzduchu 500 m³ za hodinu
  • Krásný, moderní design
  • Účinné čištění s pěti vrstvami HEPA filtru
  • Sterilizace zápornými ionty
  • Trvalý monitoring kvality vzduchu

Odstraní ze vzduchu kouř, bakterie a prach

Selektivní 5vrstvý True HEPA filtr odstraní z místností nejen kouř, prach, zápach, ale i pyl který způsobuje bakterie. Čistička je také efektivní vůči škodlivým částicím, které nejsou viditelné ani pouhým okem. S čističkou vzduchu Toshiba CAF X83XPL se efektivně zbavíte alergenů a bakterií a budete moci volně dýchat. Skvěle bojuje proti nežádoucím zápachům.

Pohodlná pracovní rychlost

K dispozici máte na výběr ze 3 rychlostí. Sami si navolíte, jakou rychlostí by čistička vzduchu měla pracovat. K dispozici je také automatický režim, se kterým se nemusíte o nic starat. Čistička také zaujme svým moderním a minimalistickým designem, který se hodí do každé současné domácnosti.

Výměna filtru

Integrovaný indikátor životnosti vám rychle a efektivně pomůže zjistit, v jakém stavu je filtr vaší čističky. V případě potřeby výměny filtru si díky jednoduchému designu můžete sami nainstalovat nový.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 52 db
Smart (ovládání mobilem) Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Toshiba CAF X83XPL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno