Toshiba CAF-X50XPL

  • Doprava zdarma

Maximální hlučnost: 52 db, Smart (ovládání mobilem): Ne


Cena 4 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 42,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Čistička vzduchu Toshiba CAF-X50XPL obsahuje vysoce selektivní filtry, které nepřinášejí jen čistý, svěží a provoněný vzduch, ale úspěšně bojují i s bakteriemi a viry. Díky iontové sterilizaci bude váš domov čistý a vzdušný bez zbytečných plísní a bakterií. Čističku vzduchu přizpůsobíte svým potřebám - na výběr je mnoho programů. Třešničkou na dortu je elegantní design čističky, který ozvláštní každou domácnost.

Toshiba CAF-X50XPL

  • Rychlé čištění vzduchu
  • Výměna vzduchu 300 m³ za hodinu
  • Nízká spotřeba elektrické energie
  • Čištění pomocí HEPA filtru
  • Programovatelný pracovní režim

Odstraní příčiny infekce a alergií z vašeho domova

Čistička vzduchu Toshiba CAF-X50XPL obsahuje vysoce selektivní filtry, které nepřinášejí jen čistý, svěží a provoněný vzduch, ale úspěšně bojují i s bakteriemi a viry. Díky iontové sterilizaci bude váš domov čistý a vzdušný bez zbytečných plísní a bakterií. Čistička také skvěle funguje proti nežádoucímu zápachu od psů či koček.

Reaguje na vaše potřeby

Zakouřená kuchyň či zatuchlá domácnost po návratu domů jsou od nyní minulostí. Čističku vzduchu přizpůsobíte svým potřebám - na výběr je mnoho programů. Třešničkou na dortu je elegantní design čističky, který ozvláštní každou domácnost.

Výměna filtru

Integrovaný indikátor životnosti vám rychle a efektivně pomůže zjistit, v jakém stavu je filtr vaší čističky. V případě potřeby výměny filtru si díky jednoduchému designu můžete sami nainstalovat nový.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 52 db
Smart (ovládání mobilem) Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Toshiba CAF-X50XPL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno