Topcom Twintalker 9500 Airsoft zelená

  • Výprodej

Počet kanálů: 8, Typ batérie: AAA, Maximální dosah: 10000 m Více info


Cena 2 019 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Topcom Twintalker 9500 Airsoft čeká už jen na vás. Tato moderní vysílačka vám poskytuje možnost jedinečného výběru z 8 kanálů a 121 subkanálů, prostřednictvím kterých můžete nerušeně komunikovat s ostatními uživateli. Přitom je zde ještě funkce aktivního vyhledávání kanálů, díky které vyhledáte i uživatele, kteří mají naladěn jiný kanál. Navíc je voděodolná, což umožňuje vrhat se do stále větších dobrodružství spojených s airsoftem a neobávat se přitom žádných povětrnostních podmínek. Kromě toho vám používání TOPCOM Twintalker 9500 Airsoft usnadňují i ​​sluchátka, která spolu s ní dodáváme.

Použitelná kdykoliv a kdekoliv

Souprava dvou vysílaček Topcom Twintalker 9500 Airsoft je ideální pro nadšence airsoftu, či jiných dobrodružných aktivit. Také najde využití v průmyslovém prostředí, je vhodná pro montéry či mistrů. Vysílačky komunikují na frekvenci 446 Mhz (volné pásmo) s dosahem až 10 km ve volném prostranství a na výběr máte 8 kanálů a 121 subkanálů. Vysílačka je voděodolná IPX2, což umožňuje vrhat se do stále větších dobrodružství spojených s airsoftem a nemusíte se obávat žádných povětrnostních podmínek.

Vysílačka vybavena funkcemi

Vysílačka je vybavena množstvím funkcí jako jsou Monitor, Dual Scan, VOX, Roger beep on/off, auto utlumení zvuku, otočný regulátor na zapínání/vypínání a regulaci hlasitosti. Navíc disponuje extra redukcí šumu pro krystalicky čistý zvuk, či mikrofonem chráněným před větrem. Nechybí ani LCD podsvícený displej a uzamykatelná klávesnice. Na výběr máte 15 druhů zvonění, či funkci vibrování.

Obsah balení

  • Konektor pro handsfree (není součástí sady)
  • 2x nabíječka + adaptér
  • 8x NiMH AAA baterie
  • Box na nářadí v příslušenství

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet kanálů 8
Typ batérie AAA
Maximální dosah 10000 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Topcom Twintalker 9500 Airsoft zelená

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno