Topcom Twintalker 9100 oranžová

Vysílačka, Maximální dosah: 10000 m, Počet kanálů: 8, Typ baterie: AAA, Indikace stavu nabití. Více info

Popis produktu

Vysílačky Topcom Twintalker 9100 Long Range s dosahem až 10 km oceníte při práci i zábavě. Pro perfektní komunikaci nabízí 8 kanálů a 38 subkanálů. Certifikát IPX2 je zárukou jejich voděodolnosti, takže je můžete používat v jakémkoliv počasí. LCD displej s podsvícením a extra redukce šumu přispívá k jejich pohodlnému používání. Vysílačky Topcom Twintalker 9100 Long Range s analogovým vysíláním nabízí funkci monitorování, prohledávání dvou kanálů najednou, možnost změny tón nebo vibrování. Tlačítka můžete uzamknout, nebo jen vypnout jejich zvuk. Kromě různých praktických funkcí disponují vysílačky výbavou pro jejich dokonalé používání.

Skvělý doplněk při práci či zábavě

S vysílačkami Topcom TwinTalker 9100 můžete komunikovat na frekvenci 446 MHz s dosahem na volném prisetranstve až 10 km. K dispozici máte 8 plnohodnotných kanálů a 38 subkanálů. Vysílačky se stanou vaším nepostradatelným doplňkem při práci, sportu, či při dalších činnostech, kde oceníte rychlé a spolehlivé spojení a zvýšenou odolnost proti vodě IPX2.

Tiché používání a křišťálově čistý zvuk

Vysílačky disponují konektorem na sluchátka a mikrofon, díky čemuž je zajištěné velmi tiché používání. Mikrofon vysílaček s funkcí Extra Compander tlumí okolní šum a vítr, aby byl zvuk křišťálově čistý.

Praktické balení

Vysílačky si jednoduše můžete vát ze sebou kamkoli díky praktickému kufříku. Přenosný kufřík obsahuje samostatné přihrádky pro nabíjecí baterie, autonabíječky, klip na opasek, či handsfee, které jsou součástí balení.

Klíčové vlastnosti

  • Komunikovat můžete na frekvenci 446 MHz
  • K dispozici máte 8 plnohodnotných kanálů a 38 pod kanálů
  • V pohotovosti udržují vysílačky 4x NiMH AAA baterie, které nabijete na dodané nabíječce nebo autonabíječce
  • Vysílačky se kromě 9 km dosahu mohou pyšnit i odolnosti vůči jemnějšímu dešti
  • Podsvícený LCD displej
  • Kromě standardních funkcí jako jsou uzamknutí tlačítek, upravování šumu, ohlašování tóny (5 variací), sken, vox, monitor se zde vyskytuje ještě vibrování
  • Pro aktivnějších uživatele, kteří potřebují mít ruce volné je zde možnost připnutí mikrofonu na rameno

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet kanálů 8
Typ batérie AAA
Maximální dosah 10000 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Topcom Twintalker 9100 oranžová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi