Top Shop NuBreeze elektrický sušič

2 016 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
1 613 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 20,16 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrický sušič Top Shop NuBreeze přenese výhody sušení prádla venku k vám dovnitř, a to díky systému sušení proudícím vzduchem, který simuluje jemný vánek. Dokáže tak usušit až 20 kg prádla za poloviční čas. Elektrický sušič NuBreeze má velkou kapacitu - 12 sušících roštů, 32 úchytů na drobné věci a variabilní držák na trička a košile. Na výběr nabízí 2 rychlosti sušení. Je vhodný i na sušení jemného prádla jako kašmír, hedvábí, pletené a háčkované věci apod. Vysoušeč NuBreeze je ekologičtější variantou sušičky oblečení. Je skládatelný což umožňuje využívat jen tu část sušáku, kterou potřebujete. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva s kódem 403 Kč

Popis produktu

Top Shop NuBreeze

  • Skládatelný a extrémně lehký
  • Vysuší až 20 kg vypraného prádla za poloviční čas
  • 30 wattový motor
  • 4 individuálně nastavitelné plochy na sušení
  • 12 sušících roštů = 12 metrů dlouhá šňůra na zavěšení prádla
  • Čerstvý vánek cirkuluje kolem prádla a je šetrný i k citlivým tkaninám
  • Konstantní proud vzduchu minimalizuje krčení prádla

Suché oblečení za zlomek času

Elektrický sušič NuBreeze efektivně vysuší všechno vaše oblečení, ručníky a utěrky, takže je můžete rychle znovu používat a opět se pohodlně pohybovat ve vaší koupelně. Sušák umožňuje sušení 20 kg prádla za poloviční čas a přináší výhody sušení venku k vám dovnitř.

  • Ideální na sušení: kašmíru, hedvábí, pletených a háčkovaných věcí, krajkového spodního prádla atd.

12 sušících roštů, 2 rychlosti sušení

Elektrický vysoušeč NuBreeze je mnohem užitečnější než tradiční topné tyče či věšáky, protože má velkou kapacitu - 12 sušících roštů, 32 úchytů na drobné věci (například ponožky), variabilní držák na trička a košile a revoluční systém sušení proudícím vzduchem, který simuluje mírný vánek. Tvar a síla proudění vzduchu sušáku NuBreeze podporují mírný pohyb prádla, čímž umožňují aby vaše oblečení rychleji a rovnoměrněji schlo. Můžete si vybrat ze dvou rychlostí sušení.

Bezpečný pro vaše oblečení

Rozvěste své oblečení na dvě police s 12 sušícími rošty, které umožňují rychlejší schnutí a máte jistotu, že elektrický vysoušeč NuBreeze ho vysuší rychle a bezpečně, protože rovnoměrně rozvádí teplotu po celé délce vašeho oblečení, což je ideální pro rychlé schnutí a zároveň nepoškozuje materiál.

Šetří prostor i rozpočet

Elektrický vysoušeč NuBreeze je perfektním řešením, protože nezabírá mnoho prostoru a navíc je levnější a spotřebuje mnohem méně energie než běžná sušička, díky čemuž je i ekologičtější. Tím, že je skládatelný, můžete využívat jen tu část sušáku, kterou potřebujete.

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Top shop

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 33 cm
Hmotnost: 3650 g
Výška: 82 cm
Hloubka: 16,5 cm

Ostatní

Kód produktu: 110047786

Recenze Top Shop NuBreeze elektrický sušič

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Top Shop NuBreeze elektrický sušič