TOMTOM SPORTS Runner šedý, sportovní hodinky

Sportovní hodinky. Více info

Popis produktu

TomTom Sports Runner GPS hodinky vás budou spolehlivě informovat o vašem běhu, změří čas, vzdálenosti i rychlost, a to na praktickém odolném displeji.

GPS hodinky TomTom Sports Runner změří čas, vzdálenost a rychlost, když jdete běhat. TomTom Sports Runner vám pomohou dosáhnout vašich vytyčených sportovních cílů. Všechny vaše tréninkové údaje budete totiž mít přímo na vašem zápěstí. Porovnejte váš každodenní výkon a sledujte, jestli se zlepšujete. Mějte přehled o vašem tempu, spálených kaloriích, vzdálenostech a osobních rekordech.


Měření venku i ve vnitřních prostorách: Ať už si jdete zaběhat do vašeho oblíbeného lesa nebo na běhací pás, vaše GPS hodinky zvládnou obojí.

Praktické provedení: GPS hodinky TomTom Sports Runner jsou lehké a padnou na každé zápěstí. Ovládání pomocí jednoho tlačítka a QuickGPSFix technologie zajišťují rychlý start bez zdlouhavého čekání na nalezení vaší polohy.

Šikovné funkce: Vibrační upozornění vám dá vědět o vašem sportovním pokroku i v případě, že zrovna posloucháte hudbu. Multi-platform kompatibilita umožňuje sdílení vašich výsledků na běžeckých sociálních sítích. TomTom Sports Runner lze synchronizovat s vaším smartphonem a nahrávat tak vaši sportovní aktivitu automaticky. Váš dokonalý přehled je zajištěn displejem odolným proti poškrábání a nárazu.

 

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TOMTOM SPORTS Runner šedý, sportovní hodinky

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi