TomTom GO Professional 620 Lifetime

9 690 Kč ? Ušetříte 12 % 8 490 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 84,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

GPS navigace TomTom GO PROFESSIONAL 620 v černé barvě disponuje 6.0'' dotykovým displejem a předinstalovanými mapami Evropy -Evropa Lifetime (plus jejich doživotní aktualizace přes Wi-Fi). Funkce asistenta jízdních pruhů, 3D zobrazení budov nebo přepočet trasy. V zařízení je k dispozici Bluetooth, Wi-Fi, Hands-free. 16 GB interní paměť s možnost vložení karty MicroSD až do 32 GB. Mezi výhody patří i hlasové ovládání celé navigace. Jedno nabití udrží baterii v provozu až hodinu. Jednoduchá montáž díky magnetickému držáku. TomTom GO PROFESSIONAL 620 se stane skvělým pomocníkem na cestách. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 12 %

Popis produktu

TomTom GO PROFESSIONAL 620

Navigace TomTom GO PROFESSIONAL 620 disponuje 6 palcovým dotykovým displejem s rozlišením 800 x 480 bodů, který zobrazí potřebné údaje. O výdrž celého zařízení se stará dobíjecí baterie s výdrží po nabití cca jednu hodinu. Tato GPS navigace si okamžitě najde místo na palubní desce. Zapněte ji a vydejte se na cestu do zemí, které jste vždy toužili poznat. S předinstalovanými detailními mapami Europa Lifetime (cca 45 zemí) nezabloudíte a přijdete do stanoveného cíle.


Najde vše potřebné

Dlouhé jízdu vozidel je náročné a vyžaduje i prostor pro odpočinek. GPS navigace ukáže více než 50 000 čerpacích stanic určených pro nákladní auta nebo autobusy. Upozorní vás na parkovací místa, restaurační zařízení nebo servisy ve vašem okolí.K dispozici máte i službu TomTom Traffic a Rychlostní radary pro bezpečnou jízdu.


Plánování v předstihu

Naplánujte si vaši dlouhou cestu předem a vyhněte se tak nežádoucím situacím. Stanovte si cíl a ostatní nechte na plánovač trasy, který přesně vypočítá délku trasy. Pokud chcete zastavit na některých místech, případně máte stanovený přesný čas, kdy chcete být v cíli stačí údaje pouze zadat a uložit. Pokud se během cesty před vámi stane nehoda, navigace zvolit jinou, vhodnější trasu.

Aktualizace prostřednictvím Wi-Fi

Získávejte nejnovější mapy a software pro zařízení TomTom GO PROFESSIONAL 620 prostřednictvím zabudované Wi-Fi. Počítač již není potřebný. Vaše navigační zařízení vás upozorní na nově dostupné aktualizace - stačí se připojit k síti Wi-Fi a z nabídky si vybrat, co chcete nainstalovat.

Smartfónové zprávy a Handsfree

Poslechněte si zprávy ze smartphonu bezpečně, s rukama na volantu a očima na cestě. Nechte zařízení TomTom GO PROFESSIONAL 620 vám přečíst zprávy nebo jednoduše zavolejte lidem, kteří vám napsali, pomocí handsfree volání. To vše s telefonem v kapse. Reproduktor a mikrofony jsou navrženy pro vysoce kvalitní volání handsfree. Stačí připojit telefon prostřednictvím Bluetooth. Na svém navigačním zařízení jasně uvidíte, kdo vám volá. Váš telefon přitom celou dobu zůstává bezpečně uložen a šetříte jeho baterii.

Kompatibilní s funkcemi Siri a Google Now ™

Funkce Siri a Google Now ™ můžete aktivovat kliknutím na tlačítko zařízení TomTom GO PROFESSIONAL 620, a pak na ně mluvit prostřednictvím zabudovaného mikrofonu. Získejte plný přístup ke svému osobnímu asistentovi, zatímco budete mít telefon bezpečně v zavazadle nebo v kapse v režimu úspory baterie.

Magnetický držák

Díky jedinečnému magnetickému držáku je příprava zařízení TomTom GO PROFESSIONAL 620 před každou jízdou zcela jednoduchá. Navigační zařízení můžete jednou rukou během sekundy vložit či vyjmout z držáku. Najděte si ve vozidle ideální místo a připevněte držák na čelní sklo či na palubní desku.

 

Balení obsahuje:

 • Navigaci Go Professional 620

 • Active Dock

 • USB kabel

 • Nabíječku do auta

 • Adhesive Disk

 • Uživatelskou příručku

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 6 "
 • Bluetooth Ano
 • Kompat.paměť.karty micro SDHC
 • Interní paměť Ano
 • Voděodolný Ne
 • TIR mód Ano
 • Bezplatná aktualizace map Ano
 • Smart notifikace Ano
 • Alarm rychlost./bezp.kamery Ano
 • Asist.řazení do jízd.pruhů Ano
 • MP3 přehrávač Ne
 • Podpora pro Geocaching Ne

Další vlastnosti

Značka: Tomtom
? Smart: Ano
Voděodolný: Ne
Napájený stojánek: Ano
Magnetický držák: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 6 "

Konektivita

? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 16,29 cm
Hmotnost: 262 g
Výška: 10,56 cm
Hloubka: 1,86 cm

Obsah balení

Obsah balení: držák na čelní sklo, nabíječka do auta, USB kabel

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDHC

Datové uložiště

Interní paměť: Ano

Navigace

TIR mód: Ano
3D zobrazení budov: Ano
Dobrodružné nastavení trasy: Ne
Asist.řazení do jízd.pruhů: Ano
Automat.přepočítání trasy: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano

Mapy

Bezplatná aktualizace map: Ano
Možnost změny zobrazení mapy: Ano

Funkce

Hlasové ovládání: Ano
Smart notifikace: Ano
Alarm rychlost./bezp.kamery: Ano
MP3 přehrávač: Ne

Typ GPS

Podpora pro Geocaching: Ne

Ostatní

Kód produktu: 1PN6.002.05

Všechny parametry

Recenze TomTom GO Professional 620 Lifetime

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TomTom GO Professional 620 Lifetime