TomTom GO Essential 6" EU

7 990 Kč ? Ušetříte 20 % 6 390 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 639,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Navigace TomTom GO Essential 6" je pokročilá satelitní navigace, která je vybavena spoustou užitečných funkcí, které zpříjemní a urychlí Vaší cestu. Dominantou celého zařízení je 6" velký displej s WVGA rozlišením 800x480 pixelů. Obrazovka je dotyková a umožňuje precizní a intuitivní ovládání celého zařízení. Navigace je vybavená mapovými podklady pro většinu evropských států, mapy jsou doživotně aktualizovány a je možné je aktualizovat prostřednictvím Wi-Fi. Integrovaná paměť má kapacitu 16 GB a lze ji rozšířit pomocí microSD karty. Navigace také umožňuje spárování s Vaším telefonem a umožňuje zobrazení notifikací a funkci handsfree. Prostřednictvím navigace je možné také ovládat hlasové asistenty Google Now a Siri. K navigaci dostanete také aktivní držák, do kterého lze navigaci rychle umístit. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 20 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Popis produktu

Naplánujte si dokonalou trasu

Na základě velmi kvalitních mapových podkladů si můžete naplánovat trasu přesně podle Vašich požadavků. Trasu si můžete pomocí aplikace TomTom My Drive naplánovat i na jiném zařízení. V této aplikaci také najdete databázi TripAdvisor, ve které si můžete například najít vhodné ubytování na základě zkušeností ostatních uživatelů a Vámi zvolený hotel si zanést do Vaší trasy. Další skvělou funkcí je Road Trip, tato funkce umožňuje sdílet s ostatními uživateli Vaši trasu. Samozřejmě se můžete i vy inspirovat tipy na výlety od ostatních uživatelů.

Rychlostní radary a kvalitní mapové podklady

TomTom GO Essential 6" je také vybavena funkcí upozorňování na rychlostní radary, tato služba je na půl roku zdarma. Díky této službě Vás navigace automaticky upozorní, že se blížíte k monitorovanému úseku a může Vám tak pomoci ušetřit Vaši peněženku. Navigace vyniká velmi kvalitními mapovými podklady pro většinu evropských států. Mapy jsou velmi detailní a umožní tak přesnou a efektivní navigaci během celé Vaší cesty. Zaručena je bezplatná doživotní aktualizace map. Výhodou je podpora Wi-Fi připojení, která umožní aktualizaci map bez použití počítače.

Smart funkce

Tato navigace také umožňuje spárování s Vaším chytrým telefonem. Pokud telefon spárujete s navigací, otevřou se Vám další zajímavé a užitečně funkce. Navigaci lze využít jako velmi kvalitní handsfree díky integrovanému mikrofonu. Dále je možné zobrazovat notifikace z telefonu přímo na displeji navigace a vy tak můžete mít přehled o aktuálním dění i během řízení. Dále je možné prostřednictvím telefonu aktivovat LIVE služby, které Vám můžou zobrazit aktuální omezení nebo práce na silnici, které probíhají na Vámi zvolené trase a na základě těchto dat Vám navigace může nabídnou výhodnou objízdnou trasu. 

Hlasové ovládání

Abyste se mohli plně věnovat řízení, umožňuje navigace také ovládání hlasem. Lze ovládat přímo funkce navigace pomocí oslovení "Ahoj TomTome". Navigace je také kompatibilní s hlasovými asistenty Google Now a Siri. Takže můžete prostřednictvím svého hlasu a navigace ovládat i svůj telefon. Můžete například vytočit číslo bez jakékoliv manipulace s telefonem nebo s navigací.

Velká obrazovka a další funkce

Abyste měli vždy dokonalý přehled o Vaší trase, je navigace vybavena 6" LCD displejem, který disponuje rozlišením 800x480 pixelů. Obrazovka je dotyková a umožňuje precizní a jednoduché ovládání. Mezi další zajímavé funkce lze zařadit například předpověď cíle a doživotní přístup ke službě TomTom Traffic. Navigace je vybavena baterií, která zajistí energii na hodinu provozu. K navigaci také dostanete praktický držák, který umožní její velmi jednoduché připnutí a odepnutí.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 6 "
 • Bluetooth Ano
 • Kompat.paměť.karty micro SDHC
 • Interní paměť Ano
 • Voděodolný Ne
 • TIR mód Ne
 • Bezplatná aktualizace map Ano
 • Smart notifikace Ano
 • Alarm rychlost./bezp.kamery Ano
 • Asist.řazení do jízd.pruhů Ano
 • MP3 přehrávač Ne
 • Podpora pro Geocaching Ne

Další vlastnosti

Značka: Tomtom
? Smart: Ano
Voděodolný: Ne
Napájený stojánek: Ano
Magnetický držák: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 6 "

Konektivita

? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 16,3 cm
Hmotnost: 651 g
Výška: 10,5 cm
Hloubka: 1,9 cm

Obsah balení

Obsah balení: nabíječka do auta, USB kabel

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDHC

Datové uložiště

Interní paměť: Ano

Navigace

TIR mód: Ne
3D zobrazení budov: Ano
Dobrodružné nastavení trasy: Ne
Asist.řazení do jízd.pruhů: Ano
Automat.přepočítání trasy: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano

Mapy

Bezplatná aktualizace map: Ano
Možnost změny zobrazení mapy: Ano

Funkce

Hlasové ovládání: Ano
Smart notifikace: Ano
Alarm rychlost./bezp.kamery: Ano
MP3 přehrávač: Ne

Typ GPS

Podpora pro Geocaching: Ne

Ostatní

Kód produktu: 1PN6.002.10

Všechny parametry

Recenze TomTom GO Essential 6" EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TomTom GO Essential 6" EU