5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Pokračování úspěšné série, které vás zavede do Washingtonu D.C. Město se již sedmý měsíc potýká s nákazou smrtícího viru, který drasticky snížil celkovou populaci. Poslední možností na záchranu tohoto města i celého národa jsou agenti Divize. Hra přináší otevřený svět plný chaosu, katastrof a rozmarů počasí. Po dohrání hlavní dějové linky na vás budou čekat další nové mise a mapy, které budou postupem času přibývat. Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. Edition obsahuje Art book, tištěnou mapu herního světa a speciální digitální obsah. Hra je určena pro Xbox One.

Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. Edition

Speciální edice Whashington D.C. obsahuje hru v prémiovém obalu, Art book s litografiemi a tištěnou mapu herního světa. Nechybí ani exkluzivní digitální obsah v podobě balíčku The Battleworn Secret Service, který obsahuje oblek, skin pro zbraň M4A1 a Emote v rare kvalitě.

Otevřený dynamický svět

Hlavní příběh se odehrává ve městě Washington D.C., které se nachází v zuboženém stavu. Město a celý svět byl zasažen smrtícím virem, který drasticky zredukoval počty lidí na zemi. Přeživší nemají dostatek jídla a základních potřeb, proto hrozí vypuknutí občanské války. Nadějí a spásou má být příchod agentů Divize. Hra má působivě vytvořený svět, který je otevřený, čekají na vás propracované změny počasí i velmi těžcí nepřátelé.

Skvělý obsah po skončení hry

Vývojáři mysleli i na obsah po skončení samotného příběhu. Hráči se tak mohou těšit na další obsah, který bude představovat rozšíření mapy, nové napínavé příběhové mise a samozřejmě nové herní módy. Nový obsah bude vycházet po celý rok od vydání hry.

Specializace po skončení hry

Po dokončení hlavního příběhu se vám odemknou nové možnosti specializace, můžete si tak vylepšit dovednosti a efektivitu v demolici, přežití a střelbě. Svého hlavního hrdinu si tak můžete vylepšit podle svých požadavků. Hra tak získá nové rozměry a stane se i po jejím dohrání ještě zábavnější.

Vylepšená temná zóna

Temná zóna je místo, kde je možné získat tu nejlepší kořist v celé hře. K tomu vede ale strastiplná cesta přes ty nejtěžší nepřátele, postup zde bude plný strachu a napínavých momentů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. Edition

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

13. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • skvela edice, krasny artbook s litografiemi, hra ma cz titulky

Martina

13. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno