Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. Edition

1 849 Kč ? Ušetříte 71 % 529 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 25. 10. 2020
Jak získáte slevu
423 Kč

Nákupem získáte 5,29 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pokračování úspěšné série, které vás zavede do Washingtonu D.C. Město se již sedmý měsíc potýká s nákazou smrtícího viru, který drasticky snížil celkovou populaci. Poslední možností na záchranu tohoto města i celého národa jsou agenti Divize. Hra přináší otevřený svět plný chaosu, katastrof a rozmarů počasí. Po dohrání hlavní dějové linky na vás budou čekat další nové mise a mapy, které budou postupem času přibývat. Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. Edition obsahuje Art book, tištěnou mapu herního světa a speciální digitální obsah. Hra je určena pro Xbox One. Zobrazit celý popis

  • Sleva 71 %
  • Sleva s kódem 106 Kč

Popis produktu

Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. Edition

Speciální verze Whashington D.C. obsahuje hru v prémiovém obalu, Artbook s litografiemi a tištěnou mapu herního světa. Nechybí ani exkluzivní digitální obsah v podobě balíčku The Battleworn Secret Service, který obsahuje oblek, skin pro zbraň M4A1 a Emote v rare kvalitě.

Otevřený dynamický svět

Hlavní příběh se odehrává ve městě Washington D.C., které se nachází ve zuboženém stavu. Město a celý svět byl zasažen smrtícím virem, který drasticky zredukoval počty lidí na zemi. Přeživší nemají dostatek jídla a základních potřeb, proto hrozí vypuknutí občanské války. Naděje a spása má být příchod agentů Divize. Hra má působivě vytvořený svět, který je otevřený, čekají na vás propracované změny počasí i velmi těžcí nepřátelé.

Skvělý obsah po skončení hry

Vývojáři myslí i na obsah po skončení samotného příběhu. Hráči se tak mohou těšit na další obsah, který bude představovat rozšíření mapy, nové napínavé příběhové mise samozřejmě nové herní módy. Nový obsah bude vycházet po celý rok od vydání hry.

Specializace po skončení hry

Po dokončení hlavního příběhu se vám odemknou nové možnosti specializace, můžete si tak vylepšit dovednosti a efektivitu v demolici, přežití a střelbě. Svého hlavního hrdinu si tak můžete vylepšit podle svých požadavků. Hra tak získá nové rozměry a se stane i po jejím dohrání ještě zábavnější.

Vylepšená temná zóna

Temná zóna je místo, kde je možné získat tu nejlepší kořist v celé hře. K tomu vede ale strastiplná cesta přes ty nejtěžší nepřátelé, postup zde bude plný strachu a napínavých momentů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: USX307311

Všechny parametry

Recenze Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. Edition

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martina, 13.5.2020

Příslušenství k Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. Edition