Tom Clancy's The Division 2 - PC

1 549 Kč ? Ušetříte 66 % 529 Kč

Nákupem získáte 5,29 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pokračování úspěšné série, které vás zavede do Washingtonu D.C., který se již sedmý měsíc potýká s nákazou smrtícího viru, který drasticky snížil celkovou populaci. Poslední možností na záchranu tohoto města i celého národa jsou agenti Divize. Hra přináší otevřený svět, plný chaosu, katastrof a rozmarů počasí. Po dohrání hlavní dějové linky na vás budou čekat další nové mise a mapy, které budou postupem času přibývat. Hra je určena pro PC. Zobrazit celý popis

  • Sleva 66 %

Popis produktu

Otevřený dynamický svět

Hlavní příběh se odehrává ve městě Washington D.C., které se nachází ve zuboženém stavu. Město a celý svět byl zasažen smrtícím virem, který drasticky zredukoval počty lidí na zemi. Přeživší nemají dostatek jídla a základních potřeb, proto hrozí vypuknutí občanské války. Naděje a spása má být příchod agentů Divize. Hra má působivě vytvořený svět, který je otevřený, čekají na vás propracované změny počasí i velmi těžcí nepřátelé.

Skvělý obsah po skončení hry

Vývojáři myslí i na obsah po skončení samotného příběhu. Hráči se tak mohou těšit na další obsah, který bude představovat rozšíření mapy, nové napínavé příběhové mise samozřejmě nové herní módy. Nový obsah bude vycházet po celý rok od vydání hry.

Specializace po skončení hry

Po dokončení hlavního příběhu se vám odemknou nové možnosti specializace, můžete si tak vylepšit dovednosti a efektivitu v demolici, přežití a střelbě. Svého hlavního hrdinu si tak můžete vylepšit podle svých požadavků. Hra tak získá nové rozměry a se stane i po jejím dohrání ještě zábavnější.

Vylepšená temná zóna

Temná zóna je místo, kde je možné získat tu nejlepší kořist v celé hře. K tomu vede ale strastiplná cesta přes ty nejtěžší nepřátelé, postup zde bude plný strachu a napínavých momentů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: PC
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: USPC06345

Všechny parametry

Recenze Tom Clancy's The Division 2 - PC

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 21.11.2019

Velmi záživná hra.

  • Dobrá hra.
  • Nic.

Příslušenství k Tom Clancy's The Division 2 - PC