TKG EBS1006 Smart

1 139 Kč ? Ušetříte 12 % 999 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 19. 09. 2021
Jak získáte slevu
799 Kč

Nákupem získáte 9,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart chytrá osobní váha TKG EBS1006 s web propojením umožňuje automaticky sledovat a zaznamenávat vaši hmotnost, množství tuku a vypočítat BMI (Body Mass Index), svalovou a kostní hmotu ... Váhu snadno propojíte s mobilní aplikací, která je dostupná pro zařízení s Androidem a iOS. Získáte tak kompletní řešení pro sledování hmotnosti a svých výkonů. Váha se k zařízení připojuje prostřednictvím technologie Bluetooth. Aplikace vám nabídne motivujícího průvodce, který vám pomáhá dosáhnout vytouženého cíle. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 12 %
  • sleva s kódem 200 Kč

Popis produktu

Osobní váha TKG EBS 1006

S digitální váhou s připojením k internetu, budete mít kdykoliv a kdekoliv přehled o své váze. S touto váhou získáte ucelený obraz o svém životním stylu. Udělejte tak správné rozhodnutí sami pro sebe. Váha je ideální nejen pro profesionály, ale i amatéry.

Moderní design

Osobní váha je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Super tenké provedení a nízká hmotnost, umožní snadné skladování. Velký displej zajišťuje, že číslice na displeji jsou snadno čitelné. Vypadá elegantně, i díky voděodolnému skleněnému provedení. Inteligentní osobní váha byla navržena pro každodenní použití.

Snadné použití

Osobní váha vám poskytne přehled o všech podstatných veličinách pro vaše zdraví. Měří údaje, které jsou nezbytné pro sledování vašeho celkového pokroku, abyste dokonale viděli výsledky vašeho úsilí. Váha nabízí diagnostickou stupnici, dokonce oceníte i jednoduché a intuitivní používání.

Perfektní spolupráce

Díky připojení přes Bluetooth lze bezdrátová váha během pár minut snadno připojit k mobilnímu přístroji a automaticky nahrát výsledky svých měření, které budete moci pohodlně sledovat. Nemusíte být připojen po celou dobu - výsledky budou uloženy v interní paměti a následně odeslány do aplikace při dalším úspěšném připojení.

Váš osobní trenér

Tato váha je něco jako váš osobní trenér a lékař v jednom. Tento druh osobních vah je opravdu trendy a čím dál tím oblíbenější v produktové řadě osobních vah. Kombinace váhy s diagnostikou je ideální a praktická. Sledujte si důležité parametry pro vaše zdraví, péče o tělo a zdravý životní styl patří dnes k top tématům. Stanovte si cíle, které chcete sledovat a aplikace bude zobrazovat aktuální pokrok a dále vás motivovat k jejich realizaci. Zdraví je nejcennější co máme, neváhejte a začněte si sledovat vývoj už dnes.

Váha pro celou rodinu

Váha stvořená pro celou rodinu a tak se na ní snadno dá vytvořit uživatelský profil pro každou osobu. Váhu může používat až 9 lidí.

  • Volně stažitelná aplikace z Google Play s názvem Smart Scale
  • Měřící rozsah do 150 kg (přesnost 100 g)
  • Napájená baterií 4 x 1,5 V AAA
  • Požadavky na systém Apple: iOS 6.0 nebo novější + Bluetooth 4.0
  • Android Systémové požadavky: Android 4.3 nebo vyšší + Bluetooth 4.0

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Funkce paměti Ano
  • Smart (ovládání mobilem) Ano
  • Typ váhy diagnostická

Další vlastnosti

Značka: Tkg
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 150 Kg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná

Vzhled

Typ horního povrchu: Skleněné

Funkce

Automatické vypnutí: Ano
Měření tělesného tuku: Ano

Paměť

Funkce paměti: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano
Typ váhy: diagnostická
Měření svalové hmoty: Ano
Měření vody v těle: Ano
BMI: Ano
Zvukový výstup: Ne

Všechny parametry

Recenze TKG EBS1006 Smart

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TKG EBS1006 Smart