TKG CO1000

2 199 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
1 759 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 21,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Ochlazovač vzduchu TKG CO1000 s výkonem 70 W, poskytne svěží prostředí v bytě nebo kanceláři. Výhodu je mobilita a umožní tak rychlou možnost změnit místnost, kterou chcete zchladit. Rychlost proudění vzduchu zajišťuje ventilátor s 3 stupni rychlosti, a nechybí ani funkce Swing. Na výběr máte také možnost volby provozní úrovně a to normal, natural (přírodní vánek) a sleep. Součástí balení je také praktické dálkové ovládání. S praktickým časovačem budete moci nastavit automatické vypnutí zařízení. S kvalitním ochlazovačem TKG CO1000 budou letní dny strávené v bytě mnohem příjemnější. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma
  • Sleva s kódem 440 Kč

Popis produktu

Ochladzovač vzduchu

Kompaktní provedení Ochlazovací Vvzduchu TKG CO1000 s příkonem 70 W. Přístroj lze přesouvat pomocí koleček, což zajišťuje maximální přenosnost a snadnost použití. Zvládne efetkívne udržovat požadovanou teplotu v místnosti a to přitom velmi úsporně, díky tomu že patří do energetické třídy A. Chlazení místnosti je vysoce účinné díky průtoku vzduchu, který zahrnuje hodnotu 400 m³ za hodinu. Mobilní jednotka je určena pro běžně velkou místnost s doporučenou plochou 25 m2.

Chlazení a osvěžení vzduchu

Přístroj je určen pro osvěžení, ochlazení vzduchu v uzavřeném prostoru. Pomocí technologie ledových krystalů chlazení - studená voda ochlazuje vzduch proudící přes přístroj takto zajistí svěží, příjemný pocit. Nádoba na vodu má objem 4 l součástí je i ukazatel hladiny vody. Rychlost proudění vzduchu zajišťuje ventilátor s 3 stupni rychlost Na výběr máte 3 úrovně větru: Normální / Natural / Spící

Funkce ionizace -vefekt svěžího vzduchu

Ionizácia- anionty stimulují krevní oběh, podporují správnou funkci plic a efektivně zabraňují vzniku respiračních onemocnění (astma nebo zánět plic)

Funkce Swing

Funkce Swing umožní nastavit automatické proudění vzduchu ovlivňujících směr proudění vzduchu v horizontální i vertikální rovině.

Ovládání

K dispozici máte dálkový ovladač na kterém se v případě potřeby dají uzamknout tlačítka. Pomocí ovladače si rychle a komfortně zvolíte požadované nastavení i z pohovky, postele nebo opačného konce místnosti. Ochlazovač vzduchu TKG CO1000 nabízí možnost využití 7,5 hodinového časovače s automatickým zapnutím a vypnutím. Hlučnost mobilního ochlazovací nepřesahuje 55 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 55 db
  • Dálkové ovládání Ano
  • Maximální výkon 70 W

Další vlastnosti

Značka: Tkg
Počet rychlostí: 3
Výkon ventilátoru: 70 W
Automatické otáčení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá, bílá
Šířka: 34 cm
Výška: 60,5 cm
Hloubka: 29,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: dálové ovládaní

Hlučnost

Maximální hlučnost: 55 db

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Maximální výkon: 70 W

Ostatní

Kód produktu: TKG CO1000

Všechny parametry

Recenze TKG CO1000

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TKG CO1000