TKG ACM1008

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Mobilní klimatizace TKG ACM1008 s příkonem 1340 W, nabízí tyto provozní režimy: chlazení, ventilace, odvlhčování nebo automatické nastavení zařízení. Ovládání klimatizační jednotky lze přímo ovládacím panelem na přístroji nebo lze použít dálkový ovladač. Zvládne udržovat požadovanou teplotu v místnosti maximálně 115m3, 46m2 a to přitom velmi úsporně (energetická třída A). K dispozici je ventilátor se 3 stupni výkonu, ale i časovač zapnutí / vypnutí klimatizace od 0 do 24 hodin. Klimatizaci můžete podle potřeby kdykoliv přesunout a udržovat tak požadovanou teplotu právě v té místnosti, ve které se právě nacházíte. Vzhledem k tomu, že je klimatizace kompaktních rozměrů a na kolečkách, tak je manipulace s ní velmi jednoduchá. POZOR! Při každé mobilní klimatizaci je pro správný chod třeba připojit vypouštěcí hadici z okna či pomocí výřezu ve zdi. Součástí balení každé mobilní klimatizace je hadice pro odvod teplého odpadního vzduchu z místnosti. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Mobilní klimatizace

Kompaktní provedení mobilní klimatizace s příkonem 1340 W zajišťuje množství výhod, používá se pro prostorové chlazení. Přístroj lze přesouvat pomocí koleček, což zajišťuje maximální přenosnost a snadnost použití. Zvládne efetkívne udržovat požadovanou teplotu v místnosti a to přitom velmi úsporně, díky tomu že patří do energetické třídy A. Vyberte si některý ze čtyř provozních režimů: chlazení, ventilace, odvlhčování nebo automatické nastavení zařízení. Vhodné pro místnosti maximálně 115m3, 46m2. Maximální kapacita chlazení je 12 000Btu / h / 2,52KW. Chlazení místnosti je vysoce účinné díky průtoku vzduchu, který zahrnuje hodnotu 400 m³ za hodinu.

Efektivní odvlhčování

Funkce odvlhčování udržuje vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. Tento výkonný spotřebič dokáže odstranit ze vzduchu až 28,8 litrů vody denně a ochránit tak náš domov od plísní, roztočů a dalších alergenů, které jsou s vlhkostí spojeny. Klimatizace má integrovanou odpadnou nádobku s funkcí odpařování kondenzátu a inteligentního odvlhčování. Dokonce je zde možnost trvalého odtoku zkondenzované vody (hadicí). Tím pádem zabezpečíte nepřetržitý provoz. Pro zvýšení efektivity se kondenzovaná voda recykluje a použije na chladném kondenzátoru. Okenní set = lišta do okna s posuvným otvorem pro umístění hadice.

Noční režim

Energií šetříte i během speciálního režimu SLEEP, který je typický tichým chodem a sníženou spotřebou energie. Navíc tento režim zabraňuje podchlazení během spánku. Na ovládání jednotky je možné použít i dálkové ovládání s luxusním LCD displejem.

Funkce Swing

Funkce umožní nastavit proudění vzduchu ovlivňujících směr proudění vzduchu.

Časovač

Mobilní klimatizace TKG ACM1007 nabízí možnost využití 24 hodinového časovače s automatickým zapnutím a vypnutím. Na výběr máte 3 stupně výkonu. Určitě oceníte automatickou automatická diagnóza a funkci automatického restartu. V případě přerušení dodávky elektřiny se klimatizační jednotka opět zapne a pokračuje pracovat již v nastaveném režimu. Další z výhod je i omyvatelný filtr, který eliminuje víření prachu a filtruje nečistoty.

Šetrný k životnímu prostředí

Díky stylovému a inovativnímu designu je klimatizace šetrná k životnímu prostředí a zároveň poskytuje maximální úroveň uživatelského komfortu a energetické účinnosti. Používá chladicí médium R410 / 480g, které je šetrné k životnímu prostředí a zároveň efektivně při poskytování maximálního výkonu. Příjemným překvapením je i nízká hlučnost, která se pohybuje na hranici 65 dB.

 • Hmotnost 26kg
 • Rozměry 480x400x880mm

Parametry produktu

Základní parametry

 • Energ.třída (chlazení) A
 • Celková spotřeba 1,34 kW
 • Maximální výkon chlazení 12000 BTU
 • Vhodné pro místnosti do 115 m3
 • Filtrace Ano
 • Odvlhčovací kapacita 1,2 l/h

Další vlastnosti

Značka: Tkg
? Smart: Ne
Délka odtokové hadice: 1,875 m
Počet rychlostí: 3
Maximální výkon chlazení: 12000 BTU
Vhodné pro místnosti do: 115 m3
Filtrace: Ano
Odvlhčovací kapacita: 1,2 l/h
Možnost odvodu přes okno: Ano
Zásobník na odvlhčenou vodu: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá, černá
Šířka: 48 cm
Výška: 88 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 28,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: dálové ovládaní, ok. set

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Funkce

Časovač: Ano

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Energ.třída (chlazení): A
Celková spotřeba: 1,34 kW

Ostatní

Kód produktu: TKG ACM1008

Všechny parametry

Recenze TKG ACM1008

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TKG ACM1008