Tiny Tina's Wonderlands Next Level Edition - PS5 hra

Popis produktu

Akční hra Tiny Tina's Wonderlands Next Level Edition pro PlayStation 5 vychází na disku Blu-ray a má anglickou lokalizaci. Ve hře vás Tiny Tina provede rozsáhlým fantasy světem, kde budete ničit nepřátele mocnými zbraněmi a ničivými kouzly. Hru můžete hrát sami nebo až se třemi přáteli. Obsahuje základní hru a bonusový obsah Dragon Lord Pack. *** Pro online hraní je vyžadováno členství ve službě PlayStation Plus. ***

Chaotický svět fantazie

Průvodce Tiny Tina vás provede rozsáhlým světem, kde uvidíte majestátní města, lesy plné hub a zlověstné pevnosti.

Zbraně, kouzla a mnoho dalšího

Ve zběsilých bitvách budete ničit nepřátele mocnými zbraněmi a ničivými kouzly. Použijte svou palebnou sílu k poražení mluvicích kostlivců, suchozemských žraloků a kolosálních bossů.

Přizpůsobte si svou postavu

Vytvořte si dokonalého hrdinu s různými možnostmi přizpůsobení. K dispozici je systém více tříd, který vám umožňuje kombinovat šest unikátních schémat stromu dovedností postav, z nichž každá má své vlastní jedinečné schopnosti.

Spolupracujte s ostatními

Hru můžete hrát sami nebo až se třemi přáteli v režimu online nebo lokálně na rozdělené obrazovce. O kořist se můžete podělit nebo soutěžit o to, kdo získá nejcennější kořist jako první.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tiny Tina's Wonderlands Next Level Edition - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi