Hodinky Ticwatch E3 černé


Chytré hodinky, Wear OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 8 GB, Funkce: senzor tepové frekvence, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 3 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Chytré hodinky Ticwatch E3 s certifikací IP68 jsou vybaveny 1,3" displejem s rozlišením 360 × 360 pixelů a monitorováním srdečního tepu.

Elegantní černý design a vyměnitelný řemínek

Chytré hodinky Ticwatch E3 zaujmou elegantním černým designem a vyměnitelným silikonovým řemínkem o šířce 20 mm , který umožňuje přizpůsobit styl hodinek podle vašich preferencí. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se pohodlně nosí bez nadměrného tlačení po celý den. Intuitivní ovládání je samozřejmě možné díky 1,3" dotykovému displeji s rozlišením 360 × 360 pixelů.

Senzory pro sledování vašeho zdraví

Existují pokročilé senzory, které umožňují nepřetržitě sledovat váš zdravotní stav. Můžete používat monitor srdečního tepu, počítání kalorií nebo monitor spánku.

Široká škála praktických funkcí a sportovních režimů

Díky systému WearOS by Google™ si můžete stáhnout své oblíbené aplikace přímo do chytrých hodinek a efektivně přijímat hovory, kontrolovat oznámení nebo sledovat průběh cvičení. Navíc můžete sdílet své fitness a zdravotní cíle se svými blízkými a motivovat tak ostatní. Vybírat můžete z několika sportovních režimů, například fotbal, basketbal, badminton, běh, jízda na kole, plavání, turistika a chůze.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce výpočet kalorií, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hodinky Ticwatch E3 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi