TicWatch E2 20 mm černé


Chytré hodinky, Amoled displej, Wear OS, Bluetooth, Voděodolnost, Kapacita: 0 GB, Počet dní výdrže baterie: 2, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, krokoměr, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 4 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 45 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylové sportovní hodinky TicWatch E2 jsou navrženy speciálně pro potřeby sportovců a aktivních jedinců. Tělo hodinek je vyrobeno z odolného a lehkého polykarbonátu, v němž je vsazen 1,39" AMOLED displej s vynikajícím rozlišením 400 × 400 pixelů. Hodinky disponují optickým senzorem srdečního tepu s možností kontinuálního měření, dále nechybí krokoměr, měření vzdálenosti, GPS s Glonass a Beidou, Wi-Fi a Bluetooth. Samozřejmostí je i monitoring spánku a také sportovních technologií pomocí inovativní technologie TicMotion 1.0. Integrovaná baterie s kapacitou 415 mAh poskytne dostatek výdrže až na 2 dny. Výhodou je i vodotěsnost až do 5 ATM. TicWatch E2 pracují s operačním systémem Wear OS.

Lehké sportovní provedení

TicWatch E2 jsou navrženy speciálně s ohledem na sportovce, aby co nejméně obtěžovaly během výkonů. Tělo hodinek je vytvořeno z polykarbonátu, který vyniká svou lehkostí a zároveň vynikající odolností. I přes to, že jsou hodinky určeny spíše pro sportovní účely, neudělají vám ostudu ani ve společnosti nebo na jednání. Tělo hodinek je elegantně tvarováno a doplňuje je decentní černý řemínek. Díky tomu se hodinky stanou skvělým partnerem při sportování i elegantním módním doplňkem.

Inteligentní sledování aktivit

Ve výbavě hodinek se nachází pokročilá technologie sledování nejen sportovních aktivit. Hodinky vám umožní zaznamenávat kroky, vzdálenost a také spálené kalorie. Nabízí pokročilý monitoring běhu a také plavání. K tomu využívají inovativní technologii TicMotion 1.0. Ta pracuje maximálně samostatně a využívá speciálních algoritmů a umělou inteligenci, díky kterým dokáže rozpoznat cvičení bez toho, abyste museli manuálně nastavovat, co jdete právě dělat. Samozřejmostí je i přítomnost senzoru srdečního tepu s podporou nepřetržitého měření.

Vhodné i pro plavce

TicWatch E2 jsou skvěle zpracovány a jsou také vodotěsné až do 5 ATM. Díky pokročilému sledování aktivit TicMotion 1.0 si hodinky poradí i s detekcí plavání a nejen tím. Hodinky dokážou rozeznat i základní plavecké styly, uplavanou délku, počet temp a počet uplavaných bazénů. Na základě těchto dat vám hodinky vygenerují přesná data o vašem výkonu, včetně všech důležitých metrik a také míru efektivity SWOLF.

Vlastní GPS a pěkný displej

Do polykarbonátového těla je vsazen nádherný displej. Jedná se o 1,39" AMOLED displej s rozlišením 400 × 400 pixelů. Díky vysokému rozlišení bude obraz pěkný a skvěle čitelný za jakýchkoliv podmínek. Na první pohled budou hodinky téměř nerozeznatelné od běžných hodinek, díky perfektnímu zobrazení ciferníku. Vhod přijde také integrovaný GPS modul. Budete mít i zaznamenány všechny své trasy přímo v mapách. Hodinky vám také umožní i díky podpoře Glonass a Beidou přesnou navigaci.

Wear OS

Uživatelské prostředí hodinek vytváří moderní a spolehlivý operační systém Wear OS, který vyvíjí společnost Google. Díky tomuto operačnímu systému se můžete těšit na odladěné prostředí s plynulým chodem a také na přístup do oblíbeného obchodu Google Play, ve kterém naleznete své oblíbené aplikace. K dispozici vám bude například aplikace Spotify, Google Fit nebo třeba Google Assistant.

Přizpůsobte své hodinky své osobnosti

Další výhodou, kterou přináší operační systém Wear OS je možnost výběru a nastavení ciferníku. Přímo v Google Play naleznete nepřeberné množství nejrůznějších druhů ciferníku s mnoha rozličnými styly, kde si vybere úplně každý. Svůj styl ciferníku můžete přizpůsobit své náladě, outfitu, nebo třeba počasí. Vše je pouze na vaší kreativitě. Stejně tak jako ciferník, si jednoduše můžete vyměnit i řemínek. Kompatibilní jsou všechny 20mm řemínky s klasickým upínáním.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce krokoměr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TicWatch E2 20 mm černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi