Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia Edition (PC, X1, X1S, X1X)

Závodní volant s pedály Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 v černém provedení kopíruje originální volant Ferrari 458 Italia. Disponuje technologií H. E. A. R. T. Hall Effect accurate pro přesné snímání. Dvě sekvenční řadicí páky a zpětná vazba Force Feedback s odezvou BLDC motoru pro intenzivnější zážitek. Nastavitelný úhel natočení volantu od 270 ° až do 900 °. Intenzivnější zážitek díky brzdovému pedálu s odporem. Kovové pedály a volant s gumovým povrchem vás přenesou do závodního auta. Kompatibilní s Xbox One včetně Bidner ID a tlačítka Xbox One Guide. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 14 %

Zvažte i tento produkt

Logitech G920 Driving Force

Splátky s 0% navýšením (více info)

Logitech G920 Driving Force

Atraktivní závodní volant Logitech Driving Force G920 je určen pro herní konzoli XBOX One, ale i pro PC. Volant s dvoumotorové zpětnou odezvou realisticky simuluje jízdu ve sportovním automobilu.…

Zobrazit produkt

Popis produktu

Skutečný závodník

Závodní volant a pedály Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 zaručí skvělou zábavu při hraní vašich oblíbených her. Na jeho vývinu se podílela i společnost Microsoft. Odnímatelný volant o průměru 28 cm s gumovou texturou vypadá jako skutečný. Řazení rychlostí bude mnohem dynamičtější i díky dvěma sekvenčním řadicím pákám, které jsou připojeny k základně. Vychutnejte si vaše oblíbené hry a staňte se skutečným závodníkem.

Nastavitelné pedály

Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 nabízí kromě volantu i kvalitní kovové pedály přidávající na herní dynamice. Dva pedály s vysokou odolností a stabilitou pro snadné ovládání. Brzdový pedál s progresivním odporem zaručí opravdu skvělý zážitek z hraní.

 

Bezkontaktní snímání

Při hraní jistě oceníte neuvěřitelnou přesnost snímání pohybů. Každý pohyb má pod kontrolou bezkontantaktné snímání, které pracuje s magnetickými senzory H.E.A.R.T (Hall Effect Accu Rate). Senzory spolu s technologií zajistí přesné snímání, které bude během používání stále stejné. Vy tak ucítíte každou jednu zatáčku, pneumatiky, dotočení kol nebo driftování. Odezva Force Feedback s vlastnostmi BLDC motoru (elektronicky regulovaného) dokáže napodobit silové efekty, aby se k vám dostali přesné odezvy. Díky těmto funkcím si užijete skvělou jízdu.

Kompatibilita

Sada Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 je určena pro Xbox One - Binder ID a tlačítko Xbox One Guide. Úžasný zážitek zažijete i při hře Forza Motosport 5 a dalších, které si zahrajete na Xbox One. Kromě toho je volant kompatibilní i s počítačem. Vyzkoušejte si jak se jezdí skutečným závodníkem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC, Xbox One
  • Pro operační systém Windows

Další vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pro zařízení: PC, Xbox One

Obsah balení

Obsah balení: Volant, pedal

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4460104

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia Edition (PC, X1, X1S, X1X)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia Edition (PC, X1, X1S, X1X)