Thrustmaster TMX Pro + T3PA (PC, X1, X1S, X1X)

Sada volantu a tří pedálů Truthmaster TMX PRO3-T3PA je určena pro konzolu Xbox a počítače. Realistický silový účinek zajistí plynulý a tichý Force Feedback s rychlou odezvou. Otočný úhel úhel volantu je 270° - 900°. Má průměr 28 cm. Dvě velké sekvenční řídicí páky a spínač s životním cyklem přesahující 500 000 aktivaci se postarají o dokonalý zážitek z jízdy. Sada pedálů se skládá ze spojkového, plynového a brzdového pedálu, které lze snadno upravit podle potřeb a požadavek. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 12 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Logitech G29 Driving Force

Logitech G29 Driving Force

Atraktivní závodní volant Logitech Driving Force G29 je určen pro herní konzole Playstation 3 a 4, dokonce i pro PC s Windows 7 a vyšší verzí OS. Volant s dvoumotorové zpětnou odezvou realisticky…

Zobrazit produkt

Popis produktu

Realistický volant

Pohonný systém s nastavitelnou zpětnou vazbou umožňuje pocítit každý detail, zatímco závodíte. Úhel otočení je nastavitelný od 270° do 900°, což umožňuje hráčům závodit ve vozidlech všeho druhu s bezkonkurenčním realistickým zážitkem! Řemenice a ozubená kola systému jsou jemnější, plynulejší a méně hlučná. Vysoce výkonný volant, který je zároveň solidně postavený a přesný.

Jako skutečná jízda

Dvě velké, na volant připevněné, sekvenční řadicí páky (13 cm) ze 100% kovu a spínačem s životním cyklem přesahující 500 000 aktivací vám poskytnou zážitek z jízdy jako v realitě. Volant 28 cm v průměru, s ergonomickým designem dokonale přizpůsobeným pro všechny závodní hry. Navíc s pogumovanými úchyty volantu. Už nikdy nebudete muset dát ruce z volantu, díky vestavěným oficiálním tlačítkům pro Xbox One: Tlačítko Xbox Guide, prohlížení a menu, 12 akčních tlačítek + 1 směrový pad.

Kompatibilita

Tato sada přichází se softwarem s oficiální licencí na Xbox One a software pro automatické rozpoznání závodního volantu. Je kompatibilní s Xbox One S, ale i se všemi Xbox one závodními hrami, které podporují herní volanty. Nabízí také kompatibilitu s PC (Windows 10,8,7, Vista), která je zajištěna díky Truthmaster ovladačem pro PC.

Sada pedálů

Realistická souprava 3-pedálů T3PA vám poskytne stabilitu a skvělý pocit z jízdy. Jsou kompatibilní s T-Series Wheels. Plynový pedál má plně tlakové nastavení cca 2,5 kg, brzdový cca 10 kg bez kaučukové brzdy a 15-25 s kaučukovou brzdou, spojkový pedál přibližně 5 kg. Jde o nastavitelnou pozici, a tedy i odpor dle vašich požadavků.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC, Xbox One
  • Pro operační systém Windows

Další vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pro zařízení: PC, Xbox One

Obsah balení

Obsah balení: Volant, sada pedalu

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4460143

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster TMX Pro + T3PA (PC, X1, X1S, X1X)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thrustmaster TMX Pro + T3PA (PC, X1, X1S, X1X)