Thrustmaster TMX Force Feedback

Závodní volant s pedály Thrustmaster TMX Force Feedback v černém provedení je vhodný pro začátečníky i zkušené jezdce. Dvě sekvenční řadicí páky a zpětná vazba Force Feedback pro intenzivnější zážitek. Nastavitelný úhel natočení volantu od 270° až do 900°. Intenzivnější zážitek díky brzdovému pedálu s odporem. Kovové pedály a volant s gumovým povrchem vás přenesou do závodního auta. Kompatibilní s Xbox One a PC s operačním systémem Windows® 10/8/7 / Vista. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Skutečný závodník

Volant a pedály Thrustmaster TMX Force Feedback zaručí skvělou zábavu při hraní vašich oblíbených her. Milovníci her si tak môžus tímto volantem vyzkoušet jaký je to pocit držet a ovládat téměř skutečný závodní volant. S průměrem 28 cm a kvalitním přepracováním vypadá jako skutečný. Volant s ergonomickým designem a pogumovaným povrchem se bude lépe držet v rukou. Vhodný pro začátečníky až po zkušené závodníky. Vychutnejte si vaše oblíbené hry (GT, F1, NASCAR, Rally) a staňte se skutečným závodníkem.

Radost ovládat

Volant Thrustmaster Thrustmaster TMX Force Feedback vám umožní užít si jízdu jako nikdy předtím. Kovová řídící deska obsahuje tlačítka pro snadné ovládání. Řazení rychlostí bude mnohem dynamičtější i díky dvěma sekvenčním řadicím pákám, které jsou připojeny k základně. Vychutnejte si vaše oblíbené hry a staňte se skutečným závodníkem.

Nastavitelné pedály

Thrustmaster Thrustmaster TMX Force Feedback nabízí kromě volantu i kvalitní kovové pedály přidávající na herní dynamice. Dva nastavitelné pedály s vysokou odolností a stabilitou pro snadné ovládání. Nastavte si sklon (až 3 polohy) pedálů pro vaše pohodlí. Komfort přináší opěrka pro nohu. Brzdový pedál s progresivním odporem přemění každé zabrzdění na zážitek.

Kompatibilita

Sada Thrustmaster TMX FORCE FB s oficiální licencí je určena pro Xbox One. Má zabudovaný software pro automatické rozpoznání závodního volantu. Navíc obahuje tlačítko Xbox Guide, menu, až 12 akčních tlačítek a jeden směrový pad. Také je sada kompatibilní s počítačem a operačními systémem Windows® 10/8/7 / Vista - jen se staženými volně dostupnými ovladači (www.thrustmaster.com). Kromě toho má vnitřní paměť využívající aktualizace firmware, abyste měli přístup k těm nejnovějším aktualizacím. Vyzkoušejte si jak se jezdí skutečným závodníkem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC, Xbox One
  • Pro operační systém Windows

Další vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pro zařízení: PC, Xbox One

Obsah balení

Obsah balení: Volant, pedal

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4460136

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster TMX Force Feedback

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thrustmaster TMX Force Feedback