Thrustmaster T80 Ferrari 488GTB (PC, PS4, PS5)

Souprava volantu a pedálů Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition je určena pro PC a herní konzoli Sony PlayStation 4 a PlayStation 5. Obsahuje věrnou repliku skutečného závodního volantu Ferrari 488 GTB v poměru 8:10, která se vyznačuje ergonomickou konstrukcí a je vybavena tlačítky "PS", "SHARE" a "OPTIONS" pro snadnou navigaci v herním menu PS4 a PS5. Dále disponuje 11 akčními tlačítky, D-padem a 2 velkými měniči rychlosti. Mechanismus Bungee Cord zajistí lineární odpor při pohybu volantu nezávisle na úhlu natočení. Pedálová souprava disponuje 2 individuálně nastavitelnými pedály a širokou opěrkou nohou. Připojení zajistí USB kabel. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zážitek z jízdy

Vychutnejte si reálný pocit z řízení v závodních herních titulech díky herní sadě volantu a pedálu Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition. Společnost Thrustmaster představuje věrnou repliku volantu Ferrari 488 GTB v poměru 8:10, která přichází pod oficiální licencí Ferrari i PlayStation 4. Prožijte adrenalinem nabité závody a závodní soutěže s maximální věrností, díky exkluzivní technologii Bungee Cord, která zajistí realistický lineární odpor a odezvu volantu.

Volant

Volant s průměrem 28 cm a ergonomickým provedením se vyznačuje úhlem otočení až 240 stupňů a automatickým centrováním. Dokonalou kontrolu vám umožní 11 akčních tlačítek, D-pad a 2 velké měniče rychlosti. Součástí jsou také zabudovaná tlačítka PS, Share a Options, které jsou určeny pro snadný pohyb v systému PS4 a herního menu.

Souprava pedálů

Velká pedálová souprava sestávající ze 2 pedálů s možností nastavení úhlu sklonu je vybavena širokou opěrkou nohou. Zajistí dokonale přesné a komfortní přidávání a ubírání plynu i brzdění. Brzdový pedál s progresivním odporem zaručí opravdu skvělý zážitek z hraní. Díky tomuto vybavení navodí souprava reálný pocit z řízení a závodění.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC, PlayStation 4, PlayStation 5
  • Pro operační systém Windows

Další vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pro zařízení: PC, PlayStation 4, PlayStation 5

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 315 mm
Výška: 370 mm
Hmotnosť: 3500 g
Tloušťka: 315 mm

Obsah balení

Obsah balení: uživatelská příručka

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Ostatní

Kód produktu: 4160672

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster T80 Ferrari 488GTB (PC, PS4, PS5)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

MARTINA, 16.2.2021

  • Dostačující doplněk ke hrám.

Příslušenství k Thrustmaster T80 Ferrari 488GTB (PC, PS4, PS5)