Thrustmaster T.16000M FCS Hotas (PC) vystavený kus s plnou zárukou

Moderní joyistick s plynovým pedálem Thrustmaster T16000M FCS HOTAS nabízí maximální pohodlí při hraní vašich oblíbených her. Ergonomický joyistick je vybaven 16 programovatelnými tlačítky a 4 nezávislými osami. Joyistick je určen pro použití jak vpravo, tak vlevo. Obsahuje 3 oddělitelné součásti pro perfektní přizpůsobení vašim herním potřebám. Pro lepší zážitek z hraní využijete plynový pedál. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 6 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack (PC)

Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack (PC)

Díky Thrustmaster T.16000M FCS FLIGHT PACK získáte jedinečnou zkušenost. Ergonomický joystick nabízí maximální komfort při hraní vašich oblíbených her. Joystick obsahuje 16 programovatelných tlačítek…

  • Pro zařízení: PC

Zobrazit produkt

Popis produktu

Ergonomický design

3 odnímatelné součásti umožňují joysticku se dokonale přizpůsobit pravákům i levákům. Spirálová pružina v joysticku poskytuje plynulé napětí pro komfort při pohybu. Zatížená základna pro větší stabilitu a široká opěrka ruky zlepšují pohodlí při hře. Thrustmaster T.16000M FCS obsahuje 4 nezávislé osy joysticku, 16 akčních tlačítek, 12 na základně a 4 na joysticku a 1 osmicestný spínač. Navíc přepínač pro konfiguraci 12 tlačítek umístěných na základně poskytuje možnost přispůsobení.

Technologie H.E.A.R.T.

Joystick Thrustmaster T.16000M FCS nabízí přesnou technologii H.E.A.R.T, která zajistí skutečně precizní snímání pro přesnost pohybu ve hrách. Technologie H.E.A.R.T. s 3D efektem je založena na magnetických senzorech, které jsou umístěné na joysticku a nabízí úrovně přesnosti 256 krát větší než u stávajících systémů. Magnety zabezpečují nulové tření pro neomezenou přesnost během hraní.

Skvělá kontrola

Plynový pedál od Thrustmaster pro váš počítač jistě ocení všichni nadšenci simulace. Fanouškovi simulací nesmí v herním doupěti chybět. Jedině s ní získáte reálné ovládání různých letových funkcí a hlavně citlivé vedení letounu, kterému byste se na klávesnici snažili přiblížit zběsilým vyťukáváním. Tuhost pedálu si lze zoptimalizovat přesně podle vašich představ, a tak můžete získat jemný cit pro „létající domy“ i dynamický ovladač bitevního letounu.

Systém posuvných kolejnic

Toto sofistikované herní zařízení má unikátní systém posuvných kolejnic pro dokonale hladký skluz a vysokou přesnost polohy. Budete moci provozovat letové funkce s jedinečným systémem posuvných kolejnic. Plynový pedál má pohybový rozsah 80 mm. Je také vybaven 14-timi tlačítky a 5x osovým ovládáním.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 229 mm
Výška: 272 mm
Hmotnost: 2000 g

Obsah balení

Obsah balení: Uživatelská návod

Další vlastnosti

Pro zařízení: PC

Ostatní

Kód produktu: 2960778

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster T.16000M FCS Hotas (PC)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thrustmaster T.16000M FCS Hotas (PC)