Thrustmaster T150 Pro + T3PA (PC, PS3, PS4, PS4 Pro, PS5)

Sada volantu a pedálů Thrustmaster T150 Pro T3PA je určena pro platformu PC, PS3, PS4, PS4 Pro a PS5. Nastavení výkonnosti je možné díky Force Feedback. Volant má průměr 28 cm a 13 tlačítek s D-Pad. Je pokrytý protiskluzovou vrstvou. Řídící páka je v kovovém provedení. 3 pedály s nastavitelným rozestupem do tří poloh a dvou úhlů se postarají o zážitek z jízdy. Zařízení lze upevnit na každý stůl. Rotační úhel volantu je od 270° do 1080°. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Realistický volant

Tento volant disponuje oficiálními vestavěnými tlačítky pro PC, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro a PlayStation 5. V průměru má 28 cm a jeho ergonomický tvar se dokonale přizpůsobí vaším rukám při všech hrách. Gumou pokrytá rukojeť zjistí protiskluznost při rychlých manévrech. Dvě velké sekvenční páky se nacházejí na držáku. Komplexní převodovka má 13 akčních tlačítek.

Pedálový set

Pedálový set poskytuje širokou nožní oporu. Úhel sklonu pedálu je nastavitelný. Brzdový před má progresivní odpor. Takto si vychutnáte jízdu jako v realitě. Přizpůsobené pedály přesně pro vás budou vašim pomocníkem při vítězení.

Kompatibilita

Thrustmaster T150 Pro T3PA je kompatibilní s PC a to díky ovladači Truthmaster, který jednoduše stačí stáhnout z oficiálních stránek Truthmaster. To zajistí dostupnou verzi firmwaru pro základny závodních volantů. Je to oficiální závodní simulátor pro verze PlayStation 3, 4 a 5 s vestavěným posuvným přepínačem v realistickém vzhledu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC, Playstation 3, Playstation 4, Playstation 5
  • Pro operační systém Windows

Další vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pro zařízení: PC, Playstation 3, Playstation 4, Playstation 5

Obsah balení

Obsah balení: Volant, sada pedalu

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4160696

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster T150 Pro + T3PA (PC, PS3, PS4, PS4 Pro, PS5)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thrustmaster T150 Pro + T3PA (PC, PS3, PS4, PS4 Pro, PS5)