Thrustmaster T-GT (PC, PS4, PS4 Pro, PS5)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Volant T-GT

Kvalitní volant značky Thrustmaster používá bezkartáčový motor T-40VE, který poskytuje přesnou zpětnou silovou vazbu točivého momentu. Rozsah úhlu otáčení volantu činí 270° - 1080°. Na volante najdete 4 otočné voliče s 12ti polohami a dvě nastavitelné kovové mini-páčky. Volant nabízí vysokou úroveň přesnosti, citlivosti, přesné odezvy a zajímavých efektů. 

Vestavěné efekty a povrch volantu

Všechny efekty jsou vloženy přímo do volantu. Technologie Immersion poskytuje výpočetní kapacitu systému. Technologie poskytuje okamžitou odezvu, snižuje zpoždění a poskytuje větší počet efektů, které lze použít současně. Kožený povrch volantu je vyroben z nejjemnějších materiálů s hladkým povrchem, který dokonale připomíná volantu závodních vozů. Tento volant usnadňuje manévrování. Jeho stehy a vzor šití zlepšují pohodlí při manipulaci. Jeho rozměry jsou 52,5 x 38 x 31 cm. Hmotnost je 13,3 kg. Volant je kompatibilní se systémy PS4, PS5, PC Windows 10, 8, 7 a Vista.

Gran Turismo Sport a mini ovladače

Zavedení funkce Gran Turismo Sport přináší 4 otočné voliče, které umožňují jezdci přístup ke 4 základním nastavením řízení. Závodník múže provádět změny trasy v reálném čase. Motor je vybaven technologií Hall Effect, která určuje polohu závodního volantu s maximální přesností. 2 mini ovladače poskytují přístup k intuitivním navigačním funkcím a přirozeným pohledům; takže si můžete vždy rychle vybrat dostupné parametry, aby nastavení závodu bylo vždy co nejlepší.

Technické specifikace

T-LIN - zajišťuje linearitu zpětné vazby, tzn. že síla, kterou uživatel cítí je 100% úměrná síle ve hře. Chování vozidla i podmínky jízdy jsou tak přesně reprodukovány.

T-M.C.E. - je patentovaný systém chlazení motoru. Udržuje linearitu a dynamiku.

Hall Effect - identifikuje polohu závodního volantu s maximální přesností.

T-F.O.C. - Field Oriented Control, díky této funkci motor dynamicky a svižně reaguje na požadavky na zvýšení kroutícího momentu i při přepínání, nebo při snížení napájecího napětí

T-Turbo - je externí napájecí zdroj - poskytuje při hraní konstantní výkon, zvládá špičkovou zátěž a dokáže okamžitě reagovat na ultrarychlé požadavky hry. Tento zdroj poskytuje výkon až 400 W.

T3PGT: souprava 3-pedálů v ceně

Robusní: Kovové GT pedály s kovovými rameny a kovovým vnitřním mechanizmem s dlouhou dráhou záběru
Progresivní: Brzdový pedál s progresivním odporem zajištěný kónickým brzdovým modulem
Nastavitelný: Plynový a spojkový pedál mají nastavitelnou výšku a rozteč

Obsah balení: Závodní volant, základna, souprava 3 pedálů, T-Turbo napájecí zdroj, upevňovací systém, uživatelská příručka a informace o záruce.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC, PlayStation 4, PlayStation 5

Další vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pro zařízení: PC, PlayStation 4, PlayStation 5

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 525 mm
Výška: 310 mm
Hmotnosť: 13300 g

Obsah balení

Obsah balení: Návod na použití

Ostatní

Kód produktu: 4160674

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster T-GT (PC, PS4, PS4 Pro, PS5)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thrustmaster T-GT (PC, PS4, PS4 Pro, PS5)