Thrustmaster T.16000M FCS (PC)

Ergonomický joyistick Thrustmaster T.16000M FCS nabízí maximální komfort při hraní vašich oblíbených her. Joyistick má 16 programovatelných tlačítek a 4 nezávislé osy. Joyistick je navržen tak, že ho mohou používat praváci i leváci. Má 3 odnímatelné díly pro dokonalé přizpůsobení vašim potřebám. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 5 %

Popis produktu

Ergonomický design

3 odnímatelné součásti umožňují joysticku se dokonale přizpůsobit pravákům i levákům. Spirálová pružina v joysticku poskytuje plynulé napětí pro komfort při pohybu. Zatížená základna pro větší stabilitu a široká opěrka ruky zlepšují pohodlí při hře.

Bohatá výbava

Výbava Thrustmaster T.16000M FCS obsahuje 4 nezávislé osy joysticku, 16 akčních tlačítek, 12 na základně a 4 na joysticku a 1 osmicestný spínač. Navíc přepínač pro konfiguraci 12 tlačítek umístěných na základně poskytuje možnost přispůsobení.

Technologie H.E.A.R.T.

Joystick T.16000M FCS nabízí přesnou technologii H.E.A.R.T, která zajistí skutečně precizní snímání pro přesnost pohybu ve hrách. Technologie H.E.A.R.T. s 3D efektem je založena na magnetických senzorech, které jsou umístěné na joysticku a nabízí úrovně přesnosti 256 krát větší než u stávajících systémů. Magnety zabezpečují nulové tření pro neomezenou přesnost během hraní.

Plug & Play

Technologie Plug & Play nabízí velmi jednoduchou a rychlou instalaci, se všemi funkcemi předkonfigurovanými pro okamžité použití po zapojení do rozhraní USB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PC

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 250 mm
Výška: 220 mm
Hmotnosť: 1300 g

Obsah balení

Obsah balení: Uživatelská návod

Další vlastnosti

Pro zařízení: PC

Ostatní

Kód produktu: 2960773

Všechny parametry

Recenze Thrustmaster T.16000M FCS (PC)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michal, 20.8.2020

Příslušenství k Thrustmaster T.16000M FCS (PC)