Thonet & Vander Kugel, TH-03547BL vystavený kus s plnou zárukou

5 Všechna hodnocení (2)


Cena v prodejně:

4 798 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 7 199 Kč
Ušetříte: 33 %
Na splátky s Home Credit spočítat

Pouze poslední kusy v 1 prodejně Kde si mohu produkt zarezervovat?

Rychle rezervovat v prodejně

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

4 798 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 7 199 Kč
Ušetříte: 33 %
Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 47,98 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Reproduktory THONET & VANDER TH-03547BL Kugel poskytnou skutečný hudební zážitek. Přicházejí v stylovém černém provedení, díky kterému zapadnou do každého interiéru. Pracují s frekvenčním rozsahem 40 - 20.000 Hz, zásluhou čehož výborně zvládnou všechny hudební styly a zvukové formáty. Výstupní výkon je 140 W RMS. Jsou plně magnetický odstíny a mají aktivní crossover. Na jednoduché ovládání poslúžipribalený dálkový ovladač. K zařízením se připojují prostřednictvím rozhraní Bluetooth.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Design

V reproduktorech Thonet & Vander TH-03547BL Kugel ™ najdeme přímočarou geometrii, rovné linie s jemnými detaily. Zásluhou stylového černého provedení se hodí do každého prostoru. Jsou vyrobeny z HDAA™ (HIGH DENSITY ACOUSTIC ABSORBER) přírodního polymeru s vysokou hustotou, který je pevnější a hustší materiál jako MDF. Tyto vlastnosti zabraňují vibracím a prosakování zvuku, což zajistí přesnější, efektivní a udržitelný výkon. Reproduktory mají ochrannou fólii, která funguje jako štít, který chrání řidič před poškozením a před všemi druhy škodlivých látek.

Zažijte dunění basů

Funkce Bass Reflex Sound zlepšuje zvuk prostřednictvím zvyšování basové odezvy regulátoru. Tato funkce optimalizuje efektivitu a výkonnost nízkých frekvencí. Technologie RAGE BASS™ rozšiřuje nízké frekvence a dodává jim hluboký a silný zvuk. Tento exkluzivní nástroj pomůže zvuku získat robustní a objemný, ale zároveň jasný a přirozený charakter. Hladké výšky zvuku zajistí technologie GLOW FX™. Antimagnetické štít dokáže izolovat vnější zásahy, což umožňuje čistý zvukový tok bez rušení elektromagnetických vln.

Výškový reproduktor

Jen jeden palec hrubý reproduktor je vyroben výhradně z hedvábí. Tento druh vlákina je známý tím, že velmi lehký a citlivý, což umožňuje reprodukovat vysoké frekvence v čisté podobě. Závěsný prstenec obsahuje také hedvábí, který optimalizuje přesnost tím, že umožňuje přehrání i jemných tónů.

Basový reproduktor

Reproduktor Thonet & Vander TH-03547BL Kugel má dva 5.25 - palcové basové reproduktory vyrobené výhradně z aramidového vlákna v jeho charakteristické žluté barvě. Tento materiál je velmi pevný a lehký, což zajistí vysokou výkonnost. Horní suspenzní prstenec je vyroben z vysoce elastické gumy, což umožňuje větší citlivost a odolnost.

Bluetooth

Každé nové moderní zařízení, televize, telefon, tablet, počítač, mp3 přehrávač má v dnešenj době integrované Bluetooth rozhraní. Díky němu můžete tyto reproduktory spárovat s každým z těchto zařízení. Technologie DSP optimalizuje přehrávání zvuku pomocí digitálního zpracování. Odstraňuje šum a zkreslení, což vám umožní slyšet křišťálově čisté hlasy a hudbu.

Dálkové ovládání

Reproduktor má bezdrátové dálkové ovládání. To vám umožní zapnout, vybírat zdroj pro přehrávání, ovládat hlasitost, basy a výšky, má funkci ztlumení a obnovení nastavení.

Vlastnosti reproduktorů THONET & VANDER TH-03547BL

 • Výstupní výkon: 140 W RMS (70 W + 70 W)
 • Zkreslení: <0,1% - 1 W
 • S / N:> 70 dB
 • Separace:> 50 dB
 • Frekvenční rozsah 40 - 20.000 Hz
 • Impedance: 6 ohm
 • Akustický box materiál: HDAA dřevo
 • Řidič materiál: aramid vlákno
 • Plně magneticky odstíněné
 • Aktivní crossover
 • Vylepšené zpracování DSP
 • Dálkové ovládání
 • Barva: černá
 • Velikost: basový reproduktor: 6,5 "
 • Rozměry: 222 x 239 x 355 mm

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Typ rozhraní reproduktoru: RCA
Celkový výkon: 140 W
Bezdrátové: Ano
Typ soustavy: 2.0
Aktivní: Ano

Další vlastnosti

Značka: Thonet & vander
Celkový výkon: 140 W

Konektivita

Typ rozhraní reproduktoru: RCA
Bezdrátové: Ano
Vstupy a připojení: 3,5 mm jack

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka reproduktoru: 239 mm
Výška reproduktoru: 355 mm
Hloubka reproduktoru: 222 mm

Reproduktory

Typ soustavy: 2.0
Aktivní: Ano
Frekvence od: 40 Hz
Frekvence do: 20000 Hz

Materiál

Povrch: matný

Ostatní

Kód produktu: TH-03547BL

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Průměrné hodnocení

90% Perfektní

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

 • S reproduktory jsem velice spokojený, zvukový přednes je výborný. Jedíné co mi vadí je ovládání hlasitosti. i Tak ale mohu vřele doporučit.

  Martin17.11.2017 4

 • První pár jsem musel vrátit, protože jednoduše nehrály. Druhý pár jsem již raději vyzkoušel přímo na prodejně. K plné spokojenosti je používám asi 1/2 roku připojené k notebooku pro poslech hudby. Co do kvality reprodukce splnily moje očekávání (co nejvěrnější přednes bez zbytečných pseudobasových efektů) nebo spíše předčily. Nejdříve jsem je měl připojené přes audio kabel. V tichých pasážích se objevoval šum. Po připojení přes Bluetooth byl tento nedostatek odstraněn (předpokládám, že audio výstup na notebooku je dost zašumělý). Mile mne překvapila funkce na dálkovém ovladači, která umožňuje kromě běžných věcí, jako je ovládání hlasitosti, výšek a hloubek, ovládat také přehrávač v počítači (přeskakovat skladby, zastavit přehrávání). ... zobrazit víc

  Aleš05.7.2017 5

Nahoru