Thomson 40UZ7766 (černá)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Více informací

LED Smart televize Thomson 40UZ7766

Televizor Thomson 40UZ7766 nabídne kromě obrazu v nejvyšším možném současném rozlišení 4 krát vyšším než Full HD i řadu užitečných funkcí, díky kterým si ho hned oblíbíte. 

Protože prožitek je mnohem silnější, je-li velkolepý, a protože zapojujeme všechny smysly, abychom si navodili pocit úžasu, vyvinul Thomson řadu jedinečných produktů, které jsou tvořeny kombinací ultra tenkého designu s tenkým rámováním, exkluzivní zobrazovací technologie a nízké spotřeby energie

Ostrost a vysoký kontrast zobrazení díky technologiím Ultra Pure Image a Mega kontrast, jež dávají obrazu ty nejlepší vlastnosti. Ať už sledujete zprávy, prohlížíte fotografie nebo se díváte na akční film, dostanete vynikající obrazový výsledek.

4K Ultra HD rozlišení: 4K Ultra HD rozlišení otevírá bránu do zcela nového světa sledování televize. Užijte si čtyřikrát více pixelů (3840 x 2160) v porovnání s Full HD televizemi (1920 x 1080). Vychutnáte si skvělou ostrost pohyblivých scén, úžasný kontrast a přesnou reprodukci barev. Díky funkci UHD převzorkování dostanete z vaší televize vždy to nejlepší. UHD převzorkování zaručuje, že i vysílání ve Full HD a HD Ready rozlišení bude převedeno do nejvyšší kvality blížící se Ultra HD. 

Integrovaná Wi-Fi: Vychutnejte si online zábavu s bezdrátovým připojením bez potřeby použití Wi-Fi adaptéru. Thomson televize 40UZ7766 má integrovanou Wi-Fi umožňující vstup do světa internetových aplikací, surfování po webu a bezdrátový streaming mezi několika zařízeními.

Aktivní 3D: Sledujte vaše 3D filmy s aktivními 3D brýlemi. Aktivní 3D systém přehrává obraz ve Full HD pouze pro jedno oko. Výsledkem je, že každé oko vidí jiný obraz, a tím je vytvářen efekt 3D. 

Obnovovací frekvence 100 Hz (CMI): Pro umocnění vzrušení z přímých sportovních přenosů a rychlých akčních filmů je zde 100 Hz CMI (Clear Motion Index), jež přesně a věrohodně zobrazuje rychlý pohyb, a to díky výkonnému procesoru, rychlé odezvě panelu a hi-tech regulaci podsvícení.

USB Multimedia Player: Vstup USB dovoluje procházet, vybírat a přehrávat fotografie, hudbu nebo HD videa uložená na vašem USB flash disku přímo na displeji vaší LED televize Thomson. Typ Thomson podporuje formáty JPEG, MP3, MPEG-1, MPEG-2, Xvid, MPEG-4 (MP4 a H.264).

Balení obsahuje:
- Televizor
- Dálkový ovladač
- Napájecí kabel
- Návod k použití

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Thomson

TV tuner

Typ tuneru: Analog & Digital
? Typ TV tuneru: DVB-T, DVB-C, DVB-T2, Analog

Konektivita

Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr): 1
PC in (D-Sub): Ano
Rozhraní Common Interface Plus (CI+): Ano

Funkce

Funkce teletextu: Ano

Funkce managementu

Režim obrazu: Hotel

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka (s podstavcem): 92,4 mm
Hloubka (s podstavcem): 25,5 mm
Výška (s podstavcem): 59 mm

Uchycení

Montovatelné na zeď: Ano

Obsah balení

Stručný návod: Ano

Smart TV

Internetová televize: Ano

Ostatní

Kód produktu: 40UZ7766

Recenze Thomson 40UZ7766 (černá)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Thomson 40UZ7766 (černá)