The Sims 4 + The Sims 4: Psi a Kočky - PS4 hra

Popis produktu

Připravte se na příval roztomilých domácí mazlíčky ve hře The Sims 4 Psi a Kočky určenou pro PS4. Do úspěšného simulátoru každodenního života míří spousta neposedných koček a psů, aby našim známým Simíkům navždy změnila život. Můžete si vybrat z různých plemen a prostřednictvím funkce "Create A Pet" přizpůsobit jejich charakteristiky, vzhled, chování a dokonce i jejich oblečení. Díky inovativním technologiím, použitým při vývoji hry navazují zvířata s lidmi vztahy podle každodenních interakcí, což přinese množství zábavy. Čeká na vás krásné pobřežní město, které vám poskytne možnost otevření vlastní veterinární kliniky. Balení obsahuje základní hru Sims 4 s rozšířením The Sims 4 Psi a Kočky.

Vytvořte si dokonalého domácího mazlíčka

Rozšíření úspěšné herní senzace The Sims 4 s podtitulem Psi a Kočky obohatí vaši hru o nový rozměr. Připravte se na obrovskou dávku roztomilosti, která se na vás přivalí prostřednictvím čtyřnohých miláčků a jejich neposedných povah. Díky nástroji "Create A Pet" dostanete možnost vytvořit dokonalé zvířátko přesně podle vašich představ, přizpůsobovat jeho vzhled i charakter, a nyní už i jeho módní outfity a příslušenství.

Navazujte vztahy

Nechte se překvapit, jakým nečekaným způsobem změní každodenní život našich oblíbených Simíků. Každý miláček se přizpůsobí prostředí, prostřednictvím interakcí s majitelem si s ním vytvoří vztah, což bude mít za následek množství zábavných situací. Pečujte o něj dobře a on se vám odmění bezmeznou láskou a oddaností.

Staňte se veterinářem a otevřete si kliniku

Prozkoumejte zákoutí pobřežního města Brindleton Bay, které poskytuje řadu možností a míst, kde si vaše zvířátko bude moci užívat venkovní aktivity. Navštivte park s překážkovou dráhou, kde potkáte mnoho dalších milujících majitelů těchto roztomilých stvoření, nebo se jen tak projděte vedle majáku. Můžete se stát zvěrolékařem, otevřít si veterinární kliniku a v ní léčit a poskytovat plnou péči.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Simulátory
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí The Sims 4 + The Sims 4: Psi a Kočky - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno