SWI The Legend of Zelda: Skyward Sword HD hra pro Nintendo Switch


Médium: Game card, Platforma: Nintendo Switch, Typ hry: Sportovní, Lokalizace: anglická


Cena 1 099 Kč

Sleva 31 % z doporučené ceny výrobcem: 1 599 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Remasterovaná verze oblíbené akční adventury The Legend of Zelda: Skyward Sword HD je určena pro herní konzoli Nintendo Switch. Vydejte se spolu s Linkem na dobrodružnou výpravu s cílem nalézt jeho kamarádku Zeldu. Řešte komplikované hádanky, a za pomoci štítu a meče čelte nepřátelům v boji. Hra nabídne plynulejší pohybové ovládání, lepší hratelnost a poprvé také ovládání tlačítky. Herní titul má anglickou lokalizaci.

Zpátky na začátek

Hra The Legend of Zelda: Skyward Sword HD vás zavede na samý počátek historie herní série The Legend of Zelda. Vydejte se s Linkem na dobrodružnou výpravu a pomozte mu najít jeho kamarádku z dětství Zeldu. Vyřešte všechny hádanky a šifry, cestujte oblohu na zádech obřího ptáka Loftwinga a za pomoci štítu a meče čelte nepřátelům.

Vylepšené pohybové ovládání

Hra nabídne vylepšené pohybové ovládání pro realistický pocit z hraní. Švihem pravého Joy-Con ovladače napodobíte pohyb meče, zatímco zvednutím levého ovladače pozvednete štít. Pohybem ovladačů budete také používat luk, házet bomby i vytvářet různé předměty.

Ovládání tlačítky

Remake hry nabídne také novou možnost ovládání pomocí tlačítek, díky čemuž ji budete moci hrát v handheld módu či na konzoli Nintendo Switch Lite.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Sportovní
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí SWI The Legend of Zelda: Skyward Sword HD hra pro Nintendo Switch

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno