Tesla TSL-AC-PRO4 zvlhčovač


Zvlhčovač, Typ zvlhčovače: Ultrazvukový, Smart ovládání mobilem, Objem vodního zásobníku: 2200 ml, Barva: bílá, Hmotnost: 1050 g. Více info


Cena 1 309 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Suchý vzduch v místnosti bývá v zimě, kdy topení jede naplno a příliš se nevětrá, příčinou kašle i únavy. Zvlhčovač Tesla TSL-AC-PRO4 díky ultrasonickému atomizéru produkuje jemnou páru s miniaturními kapkami vody, takže se v místnosti hned dýchá lépe. Zvlhčovač si sám hlídá, jestli má dostatek vody. V případě nedostatku vás indikátor nízké hladiny upozorní, že je potřeba vodu doplnit. Zvlhčovač má tři výkonové režimy s různou intenzitou páry a časovač, abyste si cyklus nastavili na 2, 4 nebo 8 hodin. Pokud jste fanoušci inteligentních pomocníků, zvlhčovač Tesla k vám skvěle zapadne. Má zabudovaný Wi-Fi modul a rozumí si i s platformami Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri, takže ho můžete snadno ovládat s pomocí chytrého telefonu.

Tesla TSL-AC-PRO4 

  • Příkon: 30 W
  • Bezdrátové připojení
  • Objem nádržky na vodu: 2,2 l
  • Aplikace Smart Tesla pro Google Android a Apple iOS
  • 3 stupně regulace výkonnosti
  • Senzory pro nízkou hladinu vody a vybranou nádržku

S jemnou párou se bude dýchat lépe

Suchý vzduch v místnosti bývá v zimě, kdy topení jede naplno a moc se nevětrá, příčinou kašle i únavy. Tento zvlhčovač ale díky ultrasonickému atomizéru produkuje jemnou páru s miniaturními kapkami vody, takže se v místnosti hned dýchá příjemněji.

Senzor kontroluje hladinu vody

Zvlhčovač si sám pohlídá, jestli má dost vody. V případě nedostatku vás indikátor nízké hladiny upozorní, že je potřeba vodu doplnit. Pokud hladina klesne příliš nízko, zvlhčovač se automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození.

Zvlhčovač si nastavíte podle potřeb

Někdo má rád jemné zvlhčení, jiný chce mít v pokoji jak v deštném pralese. Záleží na vás. Zvlhčovač má tři výkonnostní režimy s různou intenzitou páry a časovač, abyste si cyklus nastavili na dvě, čtyři nebo osm hodin. Sami si tak rozhodnete, jak vlhký vzduch u vás doma bude.

Snadné ovládání a inteligentní funkce

Pokud jste fanouškem inteligentních pomocníků, zvlhčovač Tesla k vám skvěle zapadne. Má zabudovaný Wi-Fi modul a rozumí si s Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, takže ho můžete jednoduše ovládat pomocí telefonu. A protože komunikuje i s GPS, může se sám spustit, když jste na cestě domů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ zvlhčovače Ultrazvukový
Objem vodního zásobníku 2200 ml
Smart (ovládání mobilem) Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tesla TSL-AC-PRO4 zvlhčovač

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi