Tesla Smart Blood Pressure Monitor


Tlakoměr, Smart ovládání mobilem, Umístění: Tlakoměr na paži, Detekce arytmie, Měření tepu, Funkce paměti, Bluetooth, Diastolický krevní tlak, Systolický krevní tlak, Indikace stavu nabití, USB port, Hmotnost: 260 g. Více info


Cena 1 599 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Tlakoměr Tesla Smart Blood Pressure Monitor měří systolický/diastolický tlak a puls pomocí oscilometrické metody. Naměřené hodnoty jsou snadno čitelné na velkém a přehledném LED displeji.

Tesla Smart Blood Pressure Monitor tlakoměr

  • Velký LED displej
  • Výstraha při anomáliích
  • Funkce automatického vypnutí
  • Záznam historie a synchronizace dat s chytrým telefonem

Přesné měření a praktické funkce

Tesla Smart Blood Pressure Monitor měří systolický a diastolický tlak a puls pomocí akurátní oscilometrické metody. Naměřené hodnoty jsou snadno čitelné na velkém kvalitním LED displeji. Přístroj vás upozorní, je-li něco v nepořádku, například pokud zaznamená nepravidelný srdeční tep. Při delší nečinnosti se tlakoměr sám automaticky vypne.

Široká konektivita

Na tlakoměru můžete nastavit dva uživatele a naměřené hodnoty bezdrátově nahrávat do chytrého telefonu, který si pamatuje záznam 199 posledních měření u každého. Propojením s dalšími chytrými pomůckami získáte komplexnější přehled o svém zdravotním stavu. Vše najdete přehledně v Tesla Smart aplikaci, a to v češtině.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Umístění Tlakoměr na paži
Funkce paměti Ano
Smart (ovládání mobilem) Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tesla Smart Blood Pressure Monitor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi