Tesla MediaBox XG500


Multimediální centrum, Smart, 2 GB RAM, Kapacita: 16 GB, Wi-Fi, Bluetooth, Typ média: USB, HDMI port, 1 × USB 2.0, Kompatibilní paměťové karty: micro SD. Více info


Cena 1 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 18 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Tesla MediaBox XG500 s Google TV, rozlišením Ultra HD 4K (60 Hz) a podporou HDR zajistí skvělou zábavu u vás doma.

Neomezený svět zábavy s certifikovanou televizí Google TV

Užijte si skvělou multimediální zábavu s tímto certifikovaným přehrávačem Google TV. Díky podpoře služby Netflix 4K a celé řady dalších streamovacích služeb, jako jsou HBO MAX, Disney+, Amazon Prime Video, SkyShowtime nebo Starmax, budete mít na dosah ruky nepřeberné množství filmů a pořadů. Kromě toho zařízení nabízí IPTV služby , jako jsou Skylink Live TV, Telly, Vodafone TV, T-Mobile TV GO, Watch TV, Better.TV, Kuki, Antik TV a další. Vychutnejte si hudbu s YouTube Music, Spotify nebo Deezer. Můžete také hrát své oblíbené hry nebo využívat obsah aplikací, jako je TV List, iBroadcast, Voyo nebo Kodi. A pro ty, kteří se chtějí učit nebo se bavit, jsou k dispozici také aplikace pro výuku cizích jazyků, fitness nebo karaoke.

Rychlé sdílení obsahu pomocí Chromecastu

MediaBox je vybaven integrovanou technologií Chromecast, která umožňuje pohodlně a rychle sdílet multimediální obsah z chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku přímo na velké obrazovce televizoru. Stačí mít mobilní zařízení připojené ke stejné síti Wi-Fi jako MediaBox XG500 a spustit aplikaci podporující Chromecast. Po kliknutí na ikonu Chromecast na obrazovce zařízení vybraný multimediální obsah se spustí na televizoru, zatímco vy jej můžete nadále ovládat nebo provádět jiné činnosti na mobilním zařízení.

Zrcadlení obsahu pomocí služby Google Home

S tímto zařízením můžete snadno zrcadlit obsah z telefonu nebo tabletu na obrazovku televizoru pomocí aplikace Google Home, která vyhledá zařízení v místní síti a umožní vám sdílet jakýkoli obsah - ať už jde o aplikace, hry nebo webové stránky - přímo na velké obrazovce. Toto zrcadlení je ideální pro případy, kdy se chcete podělit o něco zajímavého s přáteli, rodinou nebo když prostě jen dáváte přednost zobrazení obsahu na větším displeji před malou obrazovkou telefonu.

MediaBox můžete ovládat nejen z mobilu

Díky aplikaci Google Home můžete zařízení pohodlně ovládat přímo z mobilního telefonu nebo tabletu. Díky této funkci si můžete vychutnat všechny své oblíbené multimediální zážitky, aniž byste museli hledat dálkový ovladač. Ať už se pohodlně usadíte na pohovce, nebo jste právě v kuchyni, máte své zařízení plně pod kontrolou. Stačí být v dosahu stejné sítě Wi-Fi.

Snadné ovládání pomocí HDMI-CEC

Zařízení je vybaveno technologií HDMI-CEC, která umožňuje ovládat všechna připojená zařízení jediným dálkovým ovladačem. Díky tomu je možné dálkovým ovladačem MediaBox zapnout, vypnout televizor nebo změnit hlasitost. Dálkový ovladač komunikuje přes Bluetooth, což vám umožní skrýt přehrávač za televizor a užívat si čistý a minimalistický vzhled obývacího pokoje bez zbytečných kabelů. Pro správnou funkci je třeba, aby obě připojená zařízení podporovala technologii HDMI-CEC.

Vychutnejte si detaily v rozlišení Ultra HD 4K s podporou HDR

Toto zařízení přenese vaše oblíbené filmy a videa do vašeho obývacího pokoje v ohromující kvalitě, díky čemuž budou vaše filmové zážitky ještě intenzivnější. Přidává nejnovější rozhraní HDMI 2.1 pro plynulý a ostrý přenos obrazu. Technologie HDR dodá obrazu vysoký dynamický kontrast. To znamená, že tmavé části obrazu budou skutečně tmavé, zatímco světlé části zůstanou jasné, což obrazu dodá větší hloubku a detaily. Výsledkem je obraz, který vypadá realističtěji a máte pocit, že jste součástí děje.

Ponořte se do zvuku s Dolby Audio

Technologie Dolby Audio zahrnuje Dolby Digital, Dolby Digital+ a Dolby Atmos, které společně vytvářejí neuvěřitelně čistý a realistický zvuk. Dolby Digital je standard digitálního zvuku, který přináší vícekanálový zvukový zážitek. Technologie Dolby Digital+ nabízí vyšší kvalitu zvuku a lepší kompresi, takže je ideální pro streamovací služby. Dolby Atmos je pak revoluční technologie, která vytváří prostorový zvuk. Místo tradičních kanálů rozděluje zvuky do jednotlivých objektů, které se mohou "pohybovat" v libovolném směru, včetně prostoru nad vaší hlavou. Díky tomu máte pocit, že jste uprostřed dění, ať už sledujete film, posloucháte hudbu nebo hrajete hry.

Připojení k internetu a Bluetooth

Zařízení Tesla MediaBox XG500 nabízí širokou škálu možností připojení, což z něj činí vysoce flexibilní a uživatelsky přívětivé zařízení. Pokud jde o připojení k internetu, můžete si vybrat mezi klasickým ethernetovým kabelem nebo využít dvoupásmovou Wi-Fi, která podporuje jak pásmo 2,4 GHz pro větší dosah, tak rychlejší pásmo 5 GHz pro vyšší rychlost přenosu dat. Kromě toho je MediaBox vybaven technologií Bluetooth 5.0, která umožňuje bezdrátově připojit řadu periferních zařízení, jako jsou myši, klávesnice, gamepady a další.

Klíčové funkce

 • Procesor Amlogic S905Y4 Quad A35

 • Certifikovaný operační systém Google TV

 • Operační paměť 2 GB DDR4

 • 16 GB interní paměti eMMC

 • Dvoupásmová Wi-Fi (2,4 GHz + 5 GHz)

 • Konektor LAN (100 Mbit)

 • Bluetooth 5.0 - podpora bezdrátové klávesnice, myši nebo gamepadu

 • 1× HDMI 2.1

 • 1× USB 2.0

 • 1× optický digitální zvukový výstup

 • 1× RJ-45

 • Funkce HDMI-CEC

 • Podpora kodeku H.265 (HEVC)

 • Rozlišení až Ultra HD 4K (60 Hz), podpora HDR

 • Dolby Audio (Dolby Digital, Dolby Digital+, Dolby Atmos)

 • Široká nabídka aplikací z Google Play

 • Hlasový asistent

 • Podpora připojení USB flash disku, externího pevného disku

 • Podpora online aktualizace firmwaru (OTA)

 • Rozměry: 95 × 95 × 20 mm

 • Hmotnost: 160 g

 • Obsah balení: dálkový ovladač (ovládání Bluetooth), napájecí adaptér (100-240 V, výstup 12 V/1 A), kabel HDMI, 2× baterie AAA, uživatelská příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Operační paměť RAM 2 GB
Kapacita 16 GB

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Tesla MediaBox XG500

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Karel

21. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Zatím bezproblémový provoz.
 • Nehřeje se jako jiné značky
 • Zatím nic