Tělová a pleťová kosmetika

Čistota, půl zdraví. Tekutá mýdla, šampony a další kosmetické přípravky vás zbaví každodenních nečistot a provoní příjemnou vůní. Dezinfekční gely se postarají o čistotu vašich rukou i na cestách a další pleťová a tělová kosmetika vám pomůže cítit se dobře ve své kůži.

Kategorie produktů

O kategorii

Tělová a pleťová kosmetika pro lepší pocit

Dříve nám k očistě stačilo jediné mýdlo, dnes už můžeme vybírat z rozmanitého množství produktů tělové a pleťové kosmetiky, které pečují o naše tělesné partie. Podle svých prostřed si vybírejte specifické šampony, mýdla na ruce i tělo, tělové a pleťové krémy. Na obličej ale vždy používejte speciální kosmetiku na čištění pleti. Pleť na obličeji je tenčí než na zbytku těla, proto vyžaduje speciální šetrnou péči!

Mytí rukou je základem osobní hygieny. Předcházíte tak nákaze vážnými onemocněními, jako je žloutenka či covid-19. Správné mýdlo na ruce zbytečně nevysuší vaši pokožku a zároveň vás šetrně zbaví veškerých nečistot i bakterií. Nezapomeňte také na nehty, za kterými často ulpívají další bakterie. A co hygiena na cestách? Pokud nemáte po ruce mýdlo a vodu, postačí vám vhodný dezinfekční gel. Nezapomeňte svou výbavu ale doplnit i o další ochranné a dezinfekční prostředky.

Tip: Nezapomeňte kromě svého těla pečovat i o své okolí. Omrkněte také naši nabídku v kategorii mycí a čisticí prostředky.

Repelentní náramky jako moderní bodyguardi před komáry

Repelentní náramky jsou pohodlným doplňkem, který bude vaším odhodlaným pomocníkem odpuzujícím komáry. Například náramky Para'Kito vás budou chránit od rána do noci až 15 dní v kuse. A když ochrana vyprší, jednoduše vyměníte náplň za novou. Některé repelentní náramky jsou vodotěsné, takže přežijí i plavání. Stanování a večerní táboráky budou zas o chlup pohodlnější!