Televize TCL Zobrazit popis

Vyberte si moderní televizi, která vám vyjde vstříc svými parametry, vlastnostmi a technologiemi. V nabídce najdete jak modely pro nenáročné, tak i naprostou špičku mezi 4K a 8K kousky pro nadšené diváky. Užijte si dokonalý obraz, ať už se chystáte sledovat cokoli.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Cenové rozpětí

Skladová dostupnost

Hodnocení

Smart ?

Úhlopříčka (") ?

Zobrazit všechny hodnoty

Úhlopříčka (cm) ?

Typ obrazovky ?

Wi-Fi ?

Bluetooth ?

OS TV

Kompatibilní s hlas.asistentem

Počet HDMI portů ?

Verze HDMI

Typ signálu ?

Duální tuner

Barva

Šírka

Výška

Výška s podstavcem

Hmotnost

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Třída energ.účinnosti ?

  • A + 0
  • A 0
  • B 0
  • D 0

Přidat další parametry

Vymazat všechny filtry

Produkty

Televize TCL - jeden ze světových lídrů

Čínskou značku TCL ještě před pár lety mnozí vnímali jako jednoho z mnoha bezejmenných výrobců elektroniky. Dnes už ale ve světě něco znamená a chrlí televize opravdu ve velkém. Dokonce tak, že patří mezi nejrychleji rostoucí producenty na světě a v roce 2018 byla druhým největším výrobcem televizí na světě.

V portfoliu téhle značky, která vznikla už v roce 1981 a kromě televizí vyrábí například i  chytré mobilní telefony TCL, patří smart televize, Android TV, televize s podporou Google Assistant. Z technologického pohledu a z pohledu kvality obrazu pak v nabídce TCL najdete povětšinou 4K televize a zobrazovací technologie LED a QLED.

Ekonomické řešení, které potěší oko i peněženku

Konkurenci válcuje TCL kvalitou, která je naprosto srovnatelná i s těmi nejznámějšími značkami. Na rozdíl od nich ovšem TCL televize často dokáže nabídnout i neodolatelnou cenu. Díky tomu mezi TCL televizemi najdete kousky v ideálním poměru cena/výkon. 

Nejen TCL televize s úhlopříčkou 65” vás pomocí povedené hry barev a technologie HDR vtáhnou do děje při filmových večerech, ale podmaní si i gamery. Ti jistě ocení velmi nízké zpoždění, které zaručí pohodlné hraní.