Televize Sony Zobrazit popis

Vyberte si moderní televizi, která vám vyjde vstříc svými parametry, vlastnostmi a technologiemi. V nabídce najdete jak modely pro nenáročné, tak i naprostou špičku mezi 4K a 8K kousky pro nadšené diváky. Užijte si dokonalý obraz, ať už se chystáte sledovat cokoli.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Hodnocení

Smart ?

Úhlopříčka ?

  • 10 " 0
  • 22 " 0
  • 24 " 0
  • 27 " 0
  • 28 " 0
  • 32 " 2
  • 40 " 0
  • 42 " 0

Zobrazit všechny hodnoty

Typ obrazovky ?

Wi-Fi ?

Bluetooth ?

OS TV

Kompatibilní s hlas.asistentem

Počet HDMI portů ?

Duální tuner

Hloubka barev

HbbTV

Barva

Výška s podstavcem

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Třída energ.účinnosti ?

Přidat další parametry

Vymazat všechny filtry

Produkty

Sony: Oblíbenec nejen mezi televizory

Když se řekne Sony, nejsou to jen televize. Tato oblíbená značka se sídlem v Tokiu toho má na kontě mnohem víc. Chytré mobily Sony vám umožní surfovat na 5G síti, s PlayStationem Sony si užijete spoustu zábavy v herním světě a díky domácímu kinu Sony si vytvoříte tu správnou atmosféru ke sledování filmů, seriálů, ale i hraní her.

OLED, 4K nebo snad LED? Sony má televizi pro každého

Jak už jsme zmínili, Sony má televize vážně pro všechny. OLED televize Sony ocení převážně ti z vás, kteří si potrpí na každičký detail a nechtějí si nechat nic uniknout. Díky 8 milionům pixelů se vám nabídne ostrý obraz se zvýrazněnou hloubkou, texturou i detaily. 

Sledování Netflixu, hraní her i surfování na internetu? To vše vám umožní televize Sony 4K (Ultra HD), která má 4x větší rozlišení, než Full HD televize Sony. Ta bude vyhovovat zejména svátečním divákům, kteří si na moderní vychytávky příliš nepotrpí.  

Sony LED televize zajistí kvalitní divácký zážitek – třeba při sledování filmů Spider-Man, Karate Kid nebo Muži v černém. Ty jsou totiž také výsledkem firmy Sony, konkrétně filmového studia a dceřiné společnosti – Sony Pictures Entertainment, Inc.