Televize Samsung Zobrazit popis

Vyberte si moderní televizi, která vám vyjde vstříc svými parametry, vlastnostmi a technologiemi. V nabídce najdete jak modely pro nenáročné, tak i naprostou špičku mezi 4K a 8K kousky pro nadšené diváky. Užijte si dokonalý obraz, ať už se chystáte sledovat cokoli.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Mohlo by Vás zaujmout

  • Cena s kódem 0
  • Cashback 0

Hodnocení

Úhlopříčka ?

Typ obrazovky ?

OS TV

  • Tizen 112
  • Linux 0
  • WebOS 0
  • Android TV 0
  • VIDAA 0
  • My Home Screen 0
  • SAPHI 0

Kompatibilní s hlas.asistentem

Počet HDMI portů ?

Duální tuner

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Třída energ.účinnosti ?

Přidat další parametry

Vymazat všechny filtry

Produkty

Televize Samsung vás nechá obdivovat každý drobný detail

Ať už na své Samsung televizi raději koukáte na filmy nebo paříte hry, se 4K rozlišením vám nic neunikne. Větší rozlišení vás potěší i v případě, že si na televizi rádi prohlížíte fotografie nebo patříte mezi diváky online televizí. S 4K obrazovkou si vychutnáte jemnější a detailnější obraz. Pokud patříte mezi opravdové fajnšmekry, můžete sáhnout rovnou po 8K rozlišení

Proč Samsung sází na QLED technologii

Samsung ve svých televizorech využívá jedinečnou QLED technologii, která dokáže zobrazit ty nejzářivější a nejživější barvy a barvy na vaší obrazovce budou ještě sytější a výraznější. Obrazovky rozhýbou přes miliardu barev a odstínů, které budou působit tak živě, že se například při sledování sportovních utkání budete cítit, jako byste klání sledovali přímo na místě. Televizory Samsung s QLED technologií se pyšní 100% objemem barev podle standardů DCI-P3 a certifikace VDE. Zařiďte si doma pocit jako v kině na televizi s velkou úhlopříčkou.

Samsung televize: nepostradatelný parťák pro celou rodinu

Televize je většinou středem obýváku a každému členu rodiny slouží na něco jiného. Chcete si být jisti, že kanály, na které běžně koukáte, hladce poběží i na nové Samsung televizi? Pak se poohlížejte po strojích, které podporují nový standard DVT-T2. Pokud se s televizí chcete opravdu bavit, sáhněte po chytré televizi, se kterou se snadno připojíte k internetu a různým aplikacím, se kterými si přijdou na své dospělí i děti.