Televize LG Zobrazit popis

Vyberte si moderní televizi, která vám vyjde vstříc svými parametry, vlastnostmi a technologiemi. V nabídce najdete jak modely pro nenáročné, tak i naprostou špičku mezi 4K a 8K kousky pro nadšené diváky. Užijte si dokonalý obraz, ať už se chystáte sledovat cokoli.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Mohlo by Vás zaujmout

  • Cena s kódem 0

Typ obrazovky ?

Bluetooth ?

OS TV

Kompatibilní s hlas.asistentem

Počet HDMI portů ?

Typ signálu ?

Duální tuner

Barva

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Třída energ.účinnosti ?

Přidat další parametry

Vymazat všechny filtry

Produkty

LG není na trhu televizí žádný nováček

Už od roku 1958 (zprvu pod názvem GoldStar) přináší společnost LG Electronics na trh špičkovou elektroniku, která našla oblibu u milionů lidí po celém světě. I v současnosti se řadí v této oblasti mezi světovou špičku. O tom, že LG rozhodně nezaspala ani co se vývoje televizí týče, svědčí fakt, že v roce 2014 představila první 4K OLED televizor na světě. Mezi jejími televizemi najdete fajnovky pro fajnšmekry i uživatelsky přívětivé kousky.

Nechte se unést kvalitní technologií LG televizí

V nabídce LG najdete nejen technické vychytávky, jakými jsou například LG OLED televize s umělou inteligencí nebo NanoCell televize s technologiemi Dolby Vision a Atmos, které váš obývák přemění v domácí kino. Nechybí ani klasické FULL HD TV se skvělým poměrem cena/výkon a smart televize. Zjistěte, jaký je mezi jednotlivými typy rozdíl a vyberte si tu svou - přesně podle svého gusta.