Teka MWR 22 VB smetanová

  • Doprava zdarma

Typ ovládání: mechanické, Gril: Ne, Vnitřní objem: 22 L, Mikrovlnný výkon: 850 W Více info


Cena 8 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 84,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba TEKA MWR 22 VB ve smetanové barvě má objem 22 litrů. Nabízí 5 úrovní mikrovlnného ohřevu s maximálním výkonem 850 W. Rozmrazování se realizuje podle času. Ovládání je mechanické pomocí dvou ovladačů. Dvířka mikrovlnky se otevírají stiskem tlačítka. Mechanický časovač umožňuje nastavení času přípravy maximálně na 60 minut. Vnitřní prostor je nerezový a dvířka jsou vybavena dvojitým bezpečnostním sklem.

Funkce mikrovlnné trouby

Vestavná mikrovlnná trouba Teka MWR 22 AB vám pomůže při přípravě, ohřívání nebo rozmrazování různých jídel. Mikrovlnná trouba se postará o všechny vaše požadavky při vaření. K dispozici jsou funkce jako rozmrazování a ohřívání. S multifunkční mikrovlnou troubou můžete bez problémů ohřívat pokrmy téměř jakýmkoliv způsobem. Maximální mikrovlnný výkon je 850 W s 5 úrovněmi. Mechanický ovládací panel má 2 otočné voliče a tlačítko pro otevírání dveří.

Vlastnosti

Vestavná mikrovlnná trouba v černém provedení působí elegantně a jednoduše. Vnitřní objem trouby je 22 litrů a interiér mikrovlnné trouby je vyroben z nerezu. Mechanický časovač umožňuje nastavení přípravy jídel až na 60 minut. Dvířka spotřebiče mají dvojité bezpečnostní sklo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání mechanické
Gril Ne
Vnitřní objem 22 L
Mikrovlnný výkon 850 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Teka MWR 22 VB smetanová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno