Teka ML 822 BIS L

12 990 Kč ? Ušetříte 23 % 9 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Teka ML 822 BIS L v černém provedení má objem 22 litrů. Nabízí 5 úrovní mikrovlnného ohřevu s maximálním výkonem 850 W. K dispozici jsou 3 druhy ohřevu: mikrovlnný, gril, rozmrazování a paměť na 9 pracovních postupů. Mikrovlnná trouba má i gril s výkonem 1 200 W. Výhodou je také funkce Quick Start 30 s. Ovládání je umístěno netradičně pod dvířky trouby pomocí otočných voličů a elektronicky ovládaného LED displeje. Digitální časovač umožňuje nastavení přípravy v rozmezí 0 - 90 minut. Vnitřní prostor je nerezový a jeho dno je keramické, bez otočného talíře. Pro bezpečnost je mikrovlnka vybavena dětskou pojistkou. Dvířka jsou vybavena dvojitým bezpečnostním sklem. Otevírají se elektronicky. Balení obsahuje grilovací mřížku a zapékací misku. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 23 %

Zvažte i tento produkt

Samsung NQ50J5530BS/EO

Vestavná a multifunkční mikrovlnná trouba Samsung NQ50K5137KB/EO v nerezovém provedení s kapacitou 50 litrů připraví jídlo rychle a rovnoměrně. Nabízí mnoho způsobů přípravy, jako například teplý…

  • Celk.vn.kapacita trouby: 50 L
  • Gril: Ano
  • Celkový výkon trouby: 800 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

Funkce mikrovlnné trouby

Vestavná mikrovlnná trouba Teka ML 822 BIS L vám pomůže při přípravě, ohřívání nebo rozmrazování různých jídel. Mikrovlnná trouba se postará o všechny vaše požadavky při vaření. K dispozici jsou funkce jako rozmrazování, ohřívání či grilování. S multifunkční mikrovlnou troubou můžete bez problémů ohřívat pokrmy téměř jakýmkoliv způsobem. Maximální mikrovlnný výkon je 850 W s 5 úrovněmi a výkon grilu má 1 200 W. Ovládací panel je umístěn netradičně pod dvířky. Mechanické otočné voliče umožňují nastavit všechny požadované funkce a výkon. Digitální LED displej poskytuje rychlou a jasnou zpětnou vazbu. Stačí jeden rychlý pohled na panel s digitálním displejem a ihned máte k dispozici informace o přípravě vašeho pokrmu.

Vlastnosti

Vestavná mikrovlnná trouba v černém provedení působí elegantně a jednoduše. Vnitřní prostor (22 litrů) je nerezový a jeho dno je keramické, bez otočného talíře. Dvířka se otevírají elektronicky. Digitální časovač umožňuje nastavení přípravy jídel v rozmezí 0 - 90 minut. Dvířka spotřebiče mají dvojité bezpečnostní sklo.

Gril

Grilování je oblíbená úprava jídel. Při grilování vzniká sálavé teplo, které vzniklo účinkem elektrické topné spirály. Toto sálavé teplo zapéká a vytváří křupavou kůru na jídle. Proto si můžete připravit chutné a křupavé jídlo i pro jednoho, a to aniž byste museli zapnout klasickou troubu.

Bezpečnost

Mikrovlnná trouba nabízí i dětskou pojistku, která po aktivaci zabrání nechtěné manipulaci s ovládacím panelem. Předchází tak případnému zranění dítěte či zkažení spotřebiče.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 22 L
  • Mikrovlnný výkon 850 W

Další vlastnosti

Značka: Teka
Vnitřní objem: 22 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 850 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 59,5 cm
Výška: 39 cm
Hloubka: 32,5 cm
Hmotnosť: 22 Kg
Hloubka pro zabudování: 33,4 cm
Výška pro zabudování: 39 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 9
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: 40584300

Všechny parametry

Recenze Teka ML 822 BIS L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teka ML 822 BIS L