Teka ML 820 BIS

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 75,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Teka ML 820 BIS v černém provedení má objem 20 litrů. Nabízí 5 úrovní mikrovlnného ohřevu s maximálním výkonem 700 W. K dispozici jsou 3 druhy ohřevu: mikrovlnný, gril a rozmrazování i paměť na 3 pracovní postupy. Mikrovlnná trouba má i gril s výkonem 1000 W. Ovládání je dotykové s otočným ovladačem. Digitální časovač umožňuje nastavení v rozmezí 0 -90 minut. Vnitřní prostor je nerezový, nachází se v něm integrovnaý otočný talíř s průměrem 24 cm. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou. Dvířka jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním sklem. Nerezový rám je součástí balení i grilovací mřížka. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFE172TEX

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFE172TEX v černém provedení nabízí 5 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří nebo rozmrazí pokrmy. Maximální mikrovlnný…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ne
  • Vnitřní objem: 16,8 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Funkce mikrovlnné trouby

Vestavná mikrovlnná trouba Teka ML 820 BIS vám pomůže při přípravě, ohřívání, grilování nebo rozmrazování různých jídel. Mikrovlnná trouba se postará o všechny vaše požadavky při vaření. K dispozici jsou funkce jako rozmrazování, ohřívání, či grilování. S multifunkční mikrovlnou troubou v kuchyni můžete bez problémů ohřívat pokrmy téměř jakýmkoliv způsobem. Maximální mikrovlnný výkon je 700 W s 5 úrovněmi výkonu a výkon grilu 1000 W. Digitální dotykový displej multifunkční mikrovlnné trouby poskytuje rychlou a jasnou zpětnou vazbu. Stačí jeden rychlý pohled na panel s digitálním displejem a ihned máte k dispozici informace o přípravě vašeho pokrmu.

Vlastnosti

Vestavná mikrovlnná trouba má černý povrch, který působí elegantně a jednoduše, v balení se nachází také nerezový rám, který dotvoří celkový vzhled spotřebiče. Vnitřní objem trouby je 20 litrů a průměr jejího otočného talíře vyrobeného ze skla je 24 cm. Interiér mikrovlnné trouby je vyroben z nerezu. Digitální časovač umožňuje nastavení přípravy jídel v rozmezí 0 - 90 minut. Dvířka spotřebiče mají dvojité bezpečnostní sklo.

Gril

Grilování je oblíbená úprava jídel. Při grilování vzniká sálavé teplo, které vzniklo účinkem elektrické topné spirály. Toto sálavé teplo zapéká a vytváří křupavou kůru na jídle. Proto si můžete připravit chutné a křupavé jídlo i pro jednoho a to aniž byste museli zapnout klasickou troubu.

Bezpečnost

Mikrovlnná trouba nabízí i dětskou pojistku, která po aktivaci zabrání nechtěné manipulaci s ovládacím panelem dětmi a tudíž jejich případnému zranění či zkažení spotřebiče.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 18 L
  • Mikrovlnný výkon 700 W

Další vlastnosti

Značka: Teka
Vnitřní objem: 18 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 700 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 59,5 cm
Výška: 39 cm
Hloubka: 32,5 cm
Hmotnost: 18,6 Kg
Hloubka pro zabudování: 32,5 cm
Výška pro zabudování: 39 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 3
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Ostatní

Kód produktu: 40584200

Všechny parametry

Recenze Teka ML 820 BIS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teka ML 820 BIS