Teka IZF 68700 MST BK


Šířka: 60 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7.4 kW, Napájení: 230 V Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční Flex varná deska Teka IZF 68700 MST BK v černé barvě o šířce 60 cm nabízí 4 varné zóny, 2 speciální Flex zóny a 1 Full Flex zónu. Je vybavena indikátorem zbytkového tepla a dětskou pojistkou. Z funkcí nabízí Power Plus a Stop & Go. Dotykové ovládání MultiSlider je umístěno v přední části a je velmi intuitivní.

Teka IZF 68700 MST BK

Indukční varná deska značky Teka si najde místo i ve vaší kuchyni. Disponuje 4 varnými zónami, 2× Flex zónou a 1× Full Flex zónou. Velká Flex zóna umožní vaření ve větších hrncích a pánvích. Využijete ji i ke grilování. V přední části je umístěn ovládací panel MultiSlider pro snadné a intuitivní nastavování úrovní výkonu.

  • 4 zóny: 263 × 195 mm
  • 2 flexibilní zóny: 263 × 390 mm
  • 1 zóna Full Flex: 525 × 390 mm
  • Funkce: Power Plus, Stop & Go

Funkce Stop & Go

Jde o velmi užitečnou funkci, která během vaření podle vaší potřeby zastaví a znovu aktivuje varnou zónu, která pak pokračuje ve své práci s původními nastaveními. Ze speciálních funkcí má ještě Keep Warm, která udrží jídlo teplé až do servírování. Funkce Simmering je vhodná při vaření jídel s delší dobou vaření, jako je například guláš. Melting funkci využijete při pomalém tání čokolády nebo másla.

Bezpečnost

Indukční deska vyniká svou bezpečností. Pokud je prázdná, varné zóny se nezahřívají, a to ani v případě, že je právě zapnuta. Po dovaření se rychle ochladí. Je vybavena ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zamezuje nechtěnému ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.4 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Teka IZF 68700 MST BK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno