Teka IZF 68600 MSP

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Teka IZF 68600 MSP v černé barvě nabízí 4 varné zóny různého výkonu, průměru. Varná deska vám nabízí i množství funkcí, které nejen šetří energii, ale také zvyšují vaši bezpečnost. Je vybavena indikátorem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která chrání před nežádoucí manipulací. Dotykové ovládání je umístěno v přední části a je velmi intuitivní. Varná deska Teka IZF 68600 MSP je vybavena také funkcí časovače s automatickým vypnutím. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Teka IR 9530

Indukční varná deska Teka IR 9530 v černé barvě nabízí 5 varných zón různého výkonu a průměru. Varná deska vám nabízí i množství funkcí, které nejen šetří energii, ale také zvyšují vaši bezpečnost.…

 • Šírka: 90 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

Teka IZF 68600 MSP

Indukční varná deska Teka IZF 68600 MSP o šířce 60 cm vám přináší maximální volnost a dostatek prostoru pro vaše kulinářské výtvory. Moderní a čistý design černého skla působí elegantním dojmem. Indukce nabízí moderní způsob přípravy jídla. Vaření je nejen rychlé, ale i úsporné. Při indukčním vaření se zahřívá pouze dno hrnce, nedochází tak ke zbytečnému úniku energie do prostoru a horká je pouze část, na níž je položen hrnec. Po jeho odejmutí teplota varné zóny okamžitě klesne. Indukce okamžitě reaguje na požadované změny nastavení. Indukční varná desk Teka IZF 68600 MSP v černém provedení a šířce 60 cm je určena k zabudování. Varná deska má elegantně zbroušené hrany, v přední části je vybavena dotykovým slider ovládáním. Kromě elegantního vzhledu nabízí praktické moderní funkce, jako rychlý ohřev, funkci Stop & Go, bezpečnostní zámek, časovač, které vám zpříjemní čas strávený při vaření.

Vaření bez hranic

Během vaření se už nemusíte nijak omezovat. Varná deska Teka IZF 68600 MSP je rozdělena na 4 varné zóny s možností jejich kombinace. Díky tomu získáte dostatečně velký prostor k umístění hrnců různých tvarů i velikostí. Nechybí ani moderní funkce, které dodají vašemu vaření na komfortu. Ovládání indukční desky umístěno v přední části formou posuvného slideru.

Varné zóny: 7 kombinací varných zón (4 + 2 zóny Flex + 1 zóna Full Flex), 4 zóny 263 × 195 mm (1 500/2 200 W), 2 Flex zóny 263 × 390 mm, 1 zóna Full Flex 525 × 390 mm.

Časovač

Někdo se vždy dívá na hodinky. Odpočítávací časovač můžete nastavit na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

Funkce Stop & Go

Jde o velmi užitečnou funkci, která během vaření, podle vaší potřeby, zastaví a znovu aktivuje varnou zónu, která pak pokračuje ve své práci s původními nastaveními.

Bezpečnost

Indukční deska vyniká svou bezpečností. Pokud je prázdná, varné zóny se nezahřívají, a to ani v případě, že je právě zapnuta. Po dovaření se rychle ochladí. Je vybavena ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zamezuje nechtěnému ovládání.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 60 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,4 kW

Další vlastnosti

Značka: Teka
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 60 cm
Výška: 6,3 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnosť: 13,21 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 400 V
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Vzhled

Velká varná zóna (počet): 4
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 112500005

Všechny parametry

Recenze Teka IZF 68600 MSP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teka IZF 68600 MSP