TEKA IR 8430

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 699,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Teka IR 8430 v černé barvě nabízí 4 varné zóny různého výkonu a průměru. Varná deska vám nabízí i množství funkcí, které nejen šetří energii ale také zvyšují vaši bezpečnost. Je vybavena indikátorem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která chrání před nežádoucí manipulací. Dotykové ovládání je umístěno v přední části a je velmi intuitivní. Varná deska TEKA IR 8430 je vybavena také funkcí časovače s automatickým vypnutím. Šířka 80 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

TEKA IR 9530

Indukční varná deska Teka IR 9530 v černé barvě nabízí 5 varných zón různého výkonu a průměru. Varná deska vám nabízí i množství funkcí, které nejen šetří energii ale také zvyšují vaši bezpečnost. Je…

  • Šířka: 90 cm
  • Typ varné desky: Indukční
  • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

TEKA IR 9530

Indukční varná deska Teka IR 8430 se šířkou 80 cm vám přináší maximální volnost a dostatek prostoru pro vaše kulinářské výtvory. Moderní a čistý design černého skla působí elegantním dojmem. Indukce nabízí moderní způsob přípravy jídla. Vaření je nejen rychlé, ale i úsporné. Při indukčním vaření se zahřívá pouze dno hrnce, nepřichází k zbytečnému úniku energie do prostoru a horká je pouze část, na níž je položen hrnec. Po jeho odejmutí teplota varné zóny okamžitě klesne. Indukce okamžitě reaguje na požadované změny nastavení. Indukční varná deska Teka IR 8430 v černém provedení, v šířce 80 cm je určena k zabudování. Varná deska má elegantně zbroušené hrany, v přední části je vybavena dotykovým slider ovládáním. Kromě elegantního vzhledu nabízí praktické moderní funkce jako rychlý ohřev, funkci Stop & Go, bezpečnostní zámek, časovač, které vám zpříjemní čas strávený při vaření.

Vaření bez hranic

Během vaření se už nemusíte nijak omezovat. Varná deska Teka IR 8430 se šířkou 80 cm je rozdělena na 4 varné zóny. Díky tomu získáte dostatečně velký prostor na umístění hrnců různých tvarů i velikostí. Nechybí ani moderní funkce, které dodají vašemu vaření na komfortu. Ovládání indukční desky je posuvným sliderem umístěn v přední části.

  • Varné zóny: 1x280 mm, 2x180mm, 1x145 mm

Časovač

Někdo vždy dívá na hodinky. Odpočítávací časovač můžete nastavit na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

Funkce Stop & Go

Jde o velmi užitečnou funkci, která během vaření podle vaší potřeby zastaví a znovu aktivuje varnou zónu, která pak pokračuje ve své práci s původními nastaveními.

Bepečnosť

Indukční deska vyniká svou bezpečností. Pokud je prázdná, varné zóny se nezahřívají, a to ani v případě, že je právě zapnuta. Po dovaření se rychle ochladí. Je vybavena ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zamezuje nechtěnému ovládání.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 80 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Teka
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 80 cm
Výška: 5 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 12,9 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Malá varná zóna (počet): 1
Standardní varná deska: 2
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 10210164

Všechny parametry

Recenze TEKA IR 8430

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k TEKA IR 8430