Teka IR 8430

16 990 Kč ? Ušetříte 12 % 14 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Teka IR 8430 v černé barvě nabízí 4 varné zóny různého výkonu a průměru. Varná deska vám nabízí i množství funkcí, které nejen šetří energii, ale také zvyšují vaši bezpečnost. Je vybavena indikátorem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která chrání před nežádoucí manipulací. Dotykové ovládání je umístěno v přední části a je velmi intuitivní. Varná deska Teka IR 8430 je vybavena také funkcí časovače s automatickým vypnutím. Šířka 80 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 12 %

Zvažte i tento produkt

Teka IR 9530

Indukční varná deska Teka IR 9530 v černé barvě nabízí 5 varných zón různého výkonu a průměru. Varná deska vám nabízí i množství funkcí, které nejen šetří energii, ale také zvyšují vaši bezpečnost.…

  • Šírka: 90 cm
  • Typ varné desky: Indukční
  • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

Teka IR 9530

Indukční varná deska Teka IR 8430 se šířkou 80 cm vám přináší maximální volnost a dostatek prostoru pro vaše kulinářské výtvory. Moderní a čistý design černého skla působí elegantním dojmem. Indukce nabízí moderní způsob přípravy jídla. Vaření je nejen rychlé, ale i úsporné. Při indukčním vaření se zahřívá pouze dno hrnce, nedochází tak ke zbytečnému úniku energie do prostoru a horká je pouze část, na níž je položen hrnec. Po jeho odejmutí teplota varné zóny okamžitě klesne. Indukce okamžitě reaguje na požadované změny nastavení. Indukční varná deska Teka IR 8430 v černém provedení a šířce 80 cm je určena k zabudování. Varná deska má elegantně zbroušené hrany, v přední části je vybavena dotykovým slider ovládáním. Kromě elegantního vzhledu nabízí praktické moderní funkce, jako rychlý ohřev, funkci Stop & Go, bezpečnostní zámek a časovač, které vám zpříjemní čas strávený při vaření.

Vaření bez hranic

Během vaření se už nemusíte nijak omezovat. Varná deska Teka IR 8430 s šířkou 80 cm je rozdělena na 4 varné zóny. Díky tomu získáte dostatečně velký prostor k umístění hrnců různých tvarů i velikostí. Nechybí ani moderní funkce, které dodají vašemu vaření na komfortu. Ovládání indukční desky umístěno v přední části formou posuvného slideru.

  • Varné zóny: 1× 280 mm, 2× 180 mm, 1× 145 mm

Časovač

Někdo se vždy dívá na hodinky. Odpočítávací časovač můžete nastavit na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

Funkce Stop & Go

Jde o velmi užitečnou funkci, která během vaření, podle vaší potřeby, zastaví a znovu aktivuje varnou zónu, která pak pokračuje ve své práci s původními nastaveními.

Bezpečnost

Indukční deska vyniká svou bezpečností. Pokud je prázdná, varné zóny se nezahřívají, a to ani v případě, že je právě zapnuta. Po dovaření se rychle ochladí. Je vybavena ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zamezuje nechtěnému ovládání.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 80 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Teka
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 80 cm
Výška: 5 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnosť: 12,9 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Malá varná zóna (počet): 1
Standardní varná deska: 2
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 10210164

Všechny parametry

Recenze Teka IR 8430

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teka IR 8430