Teka iOVEN P BX


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 18, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 55,9 cm. Více info


Cena 25 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Teka iOVEN P BX v černé barvě je zařazena do energetické třídy A+. Objem trouby je 70 litrů a nabízí 18 pečicích funkcí, včetně 50 přednastavených mezinárodních receptů. Vybavena je 5" dotykovým TFT displejem. Čištění se realizuje systémem DualClean: Pyrolýza + HydroClean® PRO. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena 4sklem se systémem SoftClose. Vybavena je 2× držáky plechů se 2 teleskopickými výsuvy, SteamBox – sadou na vaření v páře a teplotní sondou na maso.

 

 

Osobní asistent vaření

Ten nejvhodnější recept naleznete právě z 50 přednastavených mezinárodních receptů na plně barevné obrazovce. Prohlédněte si snímky každého pokrmu a vyberte přesně to, co nejlépe vyhovuje vašim chutím.

Funkce kontroly teploty

Vůně čerstvých sušenek, každá do křupava upečená tak, jak má být. To vše dokážete pomocí funkce kontrola teploty, která zaručí rovnoměrné vedení teploty a tím rovnoměrné vaření v různých výškách.

SteamBox

Proměňte svoji troubu na parní se sadou nádobí Teka SteamBox. Vaše jídlo si i bez použití oleje udrží veškeré živiny, vitamíny a minerály. Díky široké nabídce příslušenství si v jednotlivých nádobách můžete připravit jakékoli šťavnaté jídlo nebo velké kusy masa na přiloženém roštu.

Dokonalost díky teplotní sondě

Přesná úroveň teploty uvnitř každého kusu jídla. Správnou texturu, kterou očekáváte ve svých pokrmech, získáte naprostou kontrolou úrovně teploty, takže můžete ze svých receptů snadno získat maximum. Teplotní sonda MeatProbe je ideální pro maso, drůbež a ryby.

Teleskopické výsuvy

S novým teleskopickým vedením získáte kontrolu a možnost úplně vysunout celý podnos a tím se snáze dostat k celému vašemu jídlu. Se systémem Clip-on.

SoftClose

Zapomeňte na hluk zabouchlých dvířek trouby díky systému tichého a měkkého dovírání SoftClose.

Jednoduché čištění DualClean

Pro každodenní rutinu je zde systém HydroClean - pomocná ruka pro rychlé a efektivní čištění s minimální spotřebou energie. Pokud však potřebujete své troubě dopřát důkladné čištění, můžete si vybrat ze tří různých úrovní pyrolýzy. Odstraňte nečistotu ze své trouby jediným dotykem. Čištění trouby nikdy nebylo tak snadné.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3552 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 18

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Teka iOVEN P BX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi