Teka iKnob IT 6450 BK


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7,4 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5 cm, Šířka: 60,5 cm, Hloubka: 50,15 cm. Více info


Cena 13 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 133 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Teka iKnob IT 6450 BK v černé barvě o šířce 60 cm nabízí 4 varné zóny různého výkonu a průměru. Je vybavena indikátorem zbytkového tepla a dětskou pojistkou. Z funkcí nabízí Power Plus, iQuick a Stop & Go. Ovládání každé varné zóny je nezávislé dotykem a ovladačem iKnob.

Teka iKnob IT 6450 BK

Indukční varná deska značky Teka si najde místo i ve vaší kuchyni. Disponuje 4 varnými zónami s rozličnými výkony. V přední části je umístěno dotykové ovládání a ovladač iKnob pro snadné a intuitivní nastavování.

  • 2 indukce Ø 180 mm
  • 1 indukce Ø 210 mm
  • 1 indukce Ø 145 mm

iKnob

Ovládání indukční varné desky je řešeno pomocí dotyku a ovladače iKnob.

Funkce Stop & Go

Jedná se o velmi užitečnou funkci, která během vaření podle vaší potřeby zastaví a opětovně aktivuje varnou zónu, která poté pokračuje ve své práci s původními nastaveními.

Funkce iQuickBoiling

Tato funkce umožňuje automatické řízení vaření, což je velkým přínosem u vaření těstovin, rýže, vajec. Funkce je k dispozici pouze pro zóny, kde se zobrazí symbol.

Bezpečnost

Indukční deska vyniká svojí bezpečností. Pokud je prázdná, varné zóny se nezahřívají, a to ani v případě, že je právě zapnutá. Po dovaření se rychle ochladí. Je vybavena ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zamezuje nechtěnému ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60.5 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.4 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Teka iKnob IT 6450 BK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi