Teka HLB 8600 ST

17 990 Kč ? Ušetříte 6 % 16 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Teka HLB 8600 ST v šedém provedení má vnitřní objem 70 litrů. Multifunkční trouba nabízí 12 funkcí a programování doby pečení. Funkce trouby si můžete navolit pomocí dvou otočných voličů a barevného ovládacího TFT digitálního displeje. Nabízí také automatické expresní předehřátí a asistenta pečení. K dispozici jsou i funkce Pizza a funkce Eco. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 °C - 250 °C. Je vybavena chromovými držáky plechů s jedním teleskopickým výsuvem a sklopným maxi grilem. Trouba Teka HLB 8600 ST je zařazena v energetické třídě A+. Čištění se realizuje systémem HydroClean® PRO. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena čtyřsklem a také tichým zavíráním SoftClose. Pro bezpečnost je k dispozici dětský zámek. V balení je hluboký plech a grilovací rošt. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 6 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Siemens HR378A5R1S

Vestavná trouba Siemens HR378A5R1S v černém provedení a s funkcí páry je zařazena do energetické třídy A. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení až na 3 úrovních najednou. Nabízí 9 druhů…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Stylová trouba s čistým vzhledem

Vestavná trouba Teka HLB 8600 ST je vynikajícím spotřebičem, který vám nabídne klasické možnosti pečení. Svým vzhledem s ovládacími prvky a madlem dokonale zapadne do moderního interiéru. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A+. Multifunkční trouba nabízí 12 funkcí a programování doby pečení. Funkce trouby si můžete navolit pomocí dvou otočných voličů a barevného ovládacího TFT digitálního displeje. Umožňují nastavit širokou škálu programů trouby a digitální nastavení hodin. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena čtyřsklem a také tichým zavíráním SoftClose. 70litrová využitelná kapacita trouby patří mezi větší.

Funkce trouby

Trouba se SurroundTemp zajistí ty nejlepší výsledky pečení. Vše bude dokonale propečené a zároveň křupavé podle vašich představ. Multifunkční funkce SurroundTemp zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř trouby. Trouba nabízí 12 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 otočných knoflíků. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 50 °C - 250 °C. Program Eco umožňuje přípravu jídel s minimální spotřebou energie.

 • Druhy ohřevu: Konvenční pečení, Horní + dolní ohřev, Konvenční pečení s ventilátorem, Gril + spodní ohřev, Maxi gril, Gril, Spodní ohřev, Pizza, Turbo, Eco, Pomalé pečení, Kynutí těsta, Rozmrazování, Funkce HydroClean.

Pečení s osobním asistentem

Personal Cooking Assistant (PCA) nabízí přednastavené automatické recepty, s nimiž dosáhnete nejlepší výsledky při přípravě pokrmů. Jednoduše stisknete příslušné tlačítko a pomocí otočných voličů si nastavíte druh pokrmu, který chcete péct. Zobrazí se dostupné recepty pro daný druh jídla. Následně je třeba zvolit hmotnost připravovaného pokrmu a trouba automaticky navrhne vhodnou teplotu. Některé recepty dokonce umožňují zvolit stupeň ukončení: vysoký - opečené, střední - středně opečené a nízký - zlehka opečené. Jakmile bude jídlo dopečené, upozorní vás na to zvukový signál.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu nebo náhodného popálení.

SteamBox

Jste-li zastáncem zdravého stravování, přípravy jídel v páře a máte v oblibě chutná jídla, můžete vestavnou troubu za pomoci přídavného zásobníku Teka SteamBox proměnit na parní. Připravovaná jídla si tak zachovají všechny živiny, vitamíny a minerály bez potřeby použití tuku. Teka SteamBox je třeba zakoupit zvlášť.

Funkce Teka HydroClean® PRO

Čisticí funkce trouby HydroClean® PRO usnadní odstraňování mastnoty a zbytků potravin, které se zachycují na stěnách trouby. Stačí spustit čistící program (trouba musí být studená), na dno trouby rozložte utěrku a nalijte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu se trouba sama automaticky vypne, na což vás upozorní i zvukový signál a vizuální symbol. Následně můžete hadříkem velmi jednoduše odstranit zbytky nečistot nebo přebytečnou vodu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3215 W
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 12

Další vlastnosti

Značka: Teka
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 55,9 cm
Hmotnosť: 36 Kg

Obsah balení

Obsah balení: grilovací rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Počet funkcí: 12

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m
Síťový kabel: bez zástrčky

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3215 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 111000011

Všechny parametry

Recenze Teka HLB 8600 ST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teka HLB 8600 ST