Teka HLB 8600 P ST šedá

20 990 Kč ? 19 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 199,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Teka HLB 8600 P ST v šedém provedení Stone Gray s rámem z nerezové oceli a s úpravou proti zanechávání otisků prstů má vnitřní objem 70 litrů. Multifunkční trouba nabízí 12 funkcí pečení a 20 naprogramovaných receptů, které si můžete navolit pomocí dvou otočných voličů a dotykového ovládacího panelu TFT s barevným dotykovým displejem a podsvícenými ovladači. Nabízí také Automatické expresní předehřátí, funkci SlowCook, Pizza, funkci Eco a Fermentaci. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 30 °C - 270 °C. Je vybavena chromovými držáky plechů s jedním teleskopickým výsuvem a sklopným maxi grilem. Trouba Teka HLB 8600 P ST je zařazena v energetické třídě A+. Čištění se realizuje systémem HydroClean® PRO. Nabízí 3 pyrolytické čisticí programy. Sklopný maxi gril umožňuje snadnější čištění vnitřní části. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena čtyřsklem a také tichým zavíráním SoftClose. Pro bezpečnost je k dispozici dětský zámek. V balení je hluboký plech a grilovací rošt, přívodní kabel se zásuvkou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

 

 

 

Stylová trouba s čistým vzhledem

Vestavná trouba Teka HLB 8600 P ST je vynikajícím spotřebičem, který vám nabídne klasické možnosti pečení. Svým vzhledem s ovládacími prvky a madlem dokonale zapadne do moderního interiéru. Díky úspornému chodu spadá do energetické třídy A+. Multifunkční trouba nabízí 12 funkcí pečení a 20 naprogramovaných receptů, které si můžete navolit pomocí dvou otočných voličů a dotykového ovládacího panelu TFT s barevným dotykovým displejem a podsvícenými ovladači. Umožňují nastavit širokou škálu programů trouby a digitální nastavení hodin. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena čtyřsklem a také tichým zavíráním SoftClose. 70litrová využitelná kapacita trouby patří mezi větší.

Funkce trouby

Trouba nabízí 12 druhů ohřevu, které si zvolíte pomocí 2 otočných knoflíků. Teplotní rozsah trouby se pohybuje v rozmezí 30 °C - 270 °C. Program Eco umožňuje přípravu jídel s minimální spotřebou energie.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu nebo náhodného popálení.

Funkce Teka HydroClean® PRO

Čisticí funkce trouby HydroClean® PRO usnadní odstraňování mastnoty a zbytků potravin, které se zachycují na stěnách trouby. Stačí spustit čistící program (trouba musí být studená), na dno trouby rozložte utěrku a nalijte 200 ml vody. Po uplynutí cyklu se trouba sama automaticky vypne, na což vás upozorní i zvukový signál a vizuální symbol. Následně můžete hadříkem velmi jednoduše odstranit zbytky nečistot nebo přebytečnou vodu.

Pyrolytické samočištění

Funkce pyrolytického čištění je k dispozici pouze u pyrolyzních modelů vestavných trub HLB P. Umožňuje spustit pyrolytický čistící cyklus, během něhož se při vysoké teplotě uvolní mastnota nahromaděná uvnitř trouby. Na výběr jsou 3 pyrolytické programy: P1: lehká pyrolýza - 1 hodina, P2: obyčejná pyrolýza - 1 hodina 30 minut nebo P3: intenzivní pyrolýza - 2 hodiny. Po ukončení pyrolytického cyklu zazní alarm a upozorní vás i symbol na displeji.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3552 W
  • Typ čištění Pyrolýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 12

Další vlastnosti

Značka: Teka
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 55,9 cm
Hmotnosť: 36 Kg

Obsah balení

Obsah balení: grilovací rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 12

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3552 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 111000015

Všechny parametry

Recenze Teka HLB 8600 P ST šedá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Teka HLB 8600 P ST šedá